PLAY-OFF’TAN ÇIKMAYA ÇALIŞACAĞIZ

07 / 05 / 2018

TFF 2'inci Lig Beyaz Grupta 34'üncü hafta Şanlıurfaspor’umuz ligin son maçında kendi saha ve Seyircisi önünde prestiş maçında Kahramanmaraşspor'u 5-3 farklı skorla yendi ve adını Play-off’a yazdırdı. Ceylanlar Tff 1.lig’e direk çıkma şansını Gümüşhanespor maçından sonra kaçırmıştı. Altay bugün sahasında bizim yenemediğimiz Gümüşhanespor’u 25 bin taraftar önünde rakibini 3-0 gibi farklı skorla yenip Tff 1.ligine direk çıkmayı başardı. Oysaki beraberlik bile Gümüşhanespor’u şampiyon yapacaktı ama olmadı. TFF 2’inci ligde Beyaz grupta Altay Kırmızı grupta Hatayspor kendi sahalarında maçlarını alıp TFF  1.lig’e direk yükseldiler. 3 takım play-off maçları sonunda belli olacak inşallah Şanlıurfaspor olur.

TFF PLAY-OFF EŞLEŞMELERİ ŞU ŞEKİLDE

10 MAYIS PERŞEMBE

ŞANLIURFASPOR-GÜMÜŞHANESPOR 19:00

SAKARYASPOR - BANDIRMASPOR  19:00

14 MAYIS PAZARTESİ

BANDIRMASPOR - SAKARYASPOR  16:00

GÜMÜŞHANESPOR - ŞANLIURFASPOR 16:00

Bizi şampiyonluktan eden Gümüşhanespor ile eşleşmemiz iyi oldu. Morel ve motivasyonları bitmiş bir şekilde Urfa’ya gelecekler bizde ilk maçta avantajlı skor’u elde edip ikinci maça tur atlamak olacaktır. Şampiyon olmak istiyorsak bu maçları alıp final maçını da yenip 3 takım olarak çıkarız. Şanlıurfa’nın takımına yine sahip çıkması lazım.

Taraftar her zaman takımına sahip çıkıyor. Vali, Belediye Başkanları Sivil toplum öğütleri bu Perşembe günü desteklemelerini esirgemesin inşallah bu sefer başaracağız. Şanlıurfaspor’a play-off maçlarında başarılar diliyorum.