YİNE FİNAL MAÇINI ALAMADIK

28 / 04 / 2018

TFF.2'inci Lig Beyaz Grupta 32'inci haftada kendi evinde Seyircisiz maçta Gümüşhanespor karşı karşıya geldi. Rakip 27.dakika 10 kişi kaldı ilk yarı bitmeden 1-0 öne geçtik ilk yarı böyle bitti.İkinci yarı rakibin gol bulması lazım üstüne geliyor sen kontra ataklarda pozisyonları cömertçe harcıyorsun 90+2 yediği gol ile yıkılıyorsun 1-1 berabere kalarak şampiyonluk şansını da mucizelere bırakıyorsun.

Oysaki çok güzel başlamıştı taraftarlar ile birlikte tesislere gittik.Takıma destek verdik yüzlerce araçlarla takım otobüsünü düğün konvoyu gibi stadyuma getirdik.maçı yenmiş olsaydık binlerce taraftar stadyumun orda şampiyonluğu sabaha kadar kutlayacaktık.Ama olmadı yine hevesimiz kursağımızda kaldı.

Ahmet Taşyürek yine bize saç baş yoldurdu.Oyuncu değişikliklerinde hata yaptı iyi oynayan Fevzi Özkan’ı çıkardı. Feridun Kıroğlu’nu oyuna aldı. Fahri Tatan ve Artun Akçakın da tam bir fiyaskoydu. Rakibin ekmeğine yağ sürdü ve puan kaybetmemize neden oldu. Tepki büyük taraftar istifasını istiyor korkak futbol oynattı. Futbolcular maddi ve manevi destek istiyorlardı. Şampiyonluk yolunda bakan, vali, belediye başkanları sivil toplum öğütleri hepsi destek verdi. Her şey bizim lehimize giderken 2 dakika dayanamadık. Şampiyon olabilir miyiz? Zor ipler elimizdeyken rakiplere verdik. Yani  “Geçti, Bor’un pazarı sür eşeği Niğde’ye”

Rakibi de anlamış değilim beraberlik onlara da yaramıyor. Bu haftanın en karlı takımı Altay oldu. Haftaya deplasmanda Pendik’i yenerse son maçı sahasında Gümüşhanespor ile oynayacak o maçı da yenerse şampiyon Altay olur.

Biz haftaya deplasmanda Zonguldak Kömür ile oynayacağız. Maçımızı alıp rakiplerin puan kaybetmesini bekleyeceğiz artık rakipler bizi şampiyon yapabilir. Başka türlü şansımız kalmadı. Bundan sonraki maçlarda Şanlıurfaspor’a başarılar diliyorum...