DEDAŞ İl Müdürü: Gerekeni yapacağız

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve muhtarlarla kentte yaşanan elektrik sıkıntılarını konuşan Dicle Elektrik Dağıtım Şanlıurfa İl Müdürü Osman Hondu, ‘Sorunların giderilmesi noktasında gerekeni yapmak için zaman kaybetmeden harekete geçeceğiz’ dedi.

06 / 08 / 2017 10:05

Şanlıurfa’da son günlerde yaşanan elektrik kesintileri vatandaşları adeta canından bezdirirken, kentte hemen herkes bu sorunların giderilmesi için çalışmalar yapıyor. Elektrik kesintilerinin ardından her gün kentin ileri gelenlerinin ziyaret edip, sorunları aktardığı DEDAŞ’ın İl Müdürü Osman Hondu konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. Son olarak Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve muhtarlar tarafından ziyaret edilen Hondu, yaşanan kesintilerin önüne geçmek için en kısa zamanda harekete geçeceklerini ifade etti.

Hondu açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ile muhtarların elektrik sorunlarını ve çözüm önerilerini büyük bir dikkatle dinledik, gerekli notları da aldık. Sorunların giderilmesi noktasında gerekeni yapmak için zaman kaybetmeden harekete geçeceğiz. Muhtarların sorunlarını dinleyip, çözüm için çalışacağımızı iletirken, biz de onlardan kaçak elektrik kullanımının karşısında durmalarını istedik. Muhtarlar da görev yaptıkları mahallelerde kaçak elektrik kullanılmaması konusunda bize destek vereceklerini samimi bir şekilde beyan ettiler. Muhtarlarımızın, yasal olmayan bir durumun karşısında duracaklarını samimiyetle beyan etmeleri bizi şirket olarak memnun etti.’’

(HABER MERKEZİ)

Reklam Alanı 14