Müdür, OSB 2'nci kısım çalışmalarını inceledi

Şanlıurfa OSB 2'nci kısımda devam eden çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan OSB Bölge Müdürü, "İnşallah kısa zamanda bu çalışmalar tamamlanacak" dedi.

17 / 11 / 2017 12:14

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 2'nci kısımda yapımına devam edilen alt yapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. OSB Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu da çalışmaların olduğu bölgelerde inceleme yaparak, bazı firmalara ziyarette bulundu.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın vermiş olduğu büyük destekle birlikte çalışmasına başlanılan OSB 2'nci kısımdaki alt yapı çalışmaları kapsamında biten yerlerin parke taşı döşeme işlemlerine geçildi.

Yüklenici firmalar tarafından yapılan çalışmaları yerinde gören OSB Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu, “Yapılan çalışmalar hızlı bir şekilde sürüyor, sanayicilerimizin beklediği hizmetler yapılmaya devam ediyor. İnşallah kısa zamanda bu çalışmaları bitirip daha güzel bir görünüm kazandırılacaktır” dedi.

Bölgede yapılan incelemeler kapsamında 1. Bölgede bulunan ve geçtiğimiz günlerde depolarında yangın çıkan Külahlı Pamuk ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulunan OSB Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu, burada firma sahibi Mehmet Külahlı ile bir araya geldi.

Daha sonra ise, 2. Bölgede bulunan Albirlik Yağ firması Sahibi Sami Çiçek’i fabrikasında ziyaret etti. Çiçek, Bölge Müdürü Aksu ve ekibine yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti. (HABER MERKEZİ)