MÜSİAD'dan ‘Üretim Yönetimi’ Semineri

MÜSİAD tarafından düzenlenen "Üretim Yönetimi" seminerinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar ve 3.Göz Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Ekonomist Hikmet Baydar sunum yaptı.

24 / 01 / 2018 10:10

MÜSİAD Şanlıurfa Şubesi Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamındaki eğitim seminerlerine kaldığı yerden devam ediyor. Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Konferans Salonu'nda gerçekleşen programa AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, "Türkiye'de İşçi ve İşveren İlişkileri", 3.Göz Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Ekonomist Hikmet Baydar ise "Üretim Yönetimi" konularında katılımcı misafirlere sunum yaptı. Gerçekleşen programa AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat, ŞUTSO Başkanı İsmail Demirkol, ŞUTB Yönetim Kurulu Üyeleri, KOSGEB İl Müdürü İdris Erkeksoy, Bilim Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Zafer Aydın ve STK Temsilcileri katılım gösterdi. Açılış konuşması yapan MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Barut, göreve geldikleri 2017 yılının kısa bir değerlendirmesini yaparken 2018 yılının çok daha etkin biçimde geçmesi için çaba sarfettiklerini, 5-6 Şubat tarihlerinde "ASYA Pasifik Ticaret Müşavirleri Buluşması" adı altında 30 ülke ticaret müşavirlerini ve MÜSİAD Yurt Dışı Teşkilatlanma Üyelerini Şanlıurfa'ya davet ettiklerini, Şanlıurfa ticaret hacmini geliştirme adına dev bir organizasyona daha imza atacaklarını söyledi.

Selamlama konuşması için kürsüye davet edilen ŞUTSO Başkanı İsmail Demirkol, MÜSİAD ve MÜSİAD Şube Başkanı Mahmut Barut'un gayretlerini takdirle izlediklerini, MÜSİAD Teşkilatının özverili çalışması neticesinde bugün salonun doluluk oranının memnuniyet verici olduğunu belirterek katılımcı misafirlere teşekkür etti.

Programın ilk bölümünde söz alan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar "Türkiye'de İşçi ve İşveren İlişkileri" konularında katılımcılara bilgi verirken, 3.GÖZ Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Ekonomist Hikmet Baydar ise "Üretim Yönetimi" konularında katılımcı misafirlere sunum yaptı. Program sonunda konuşmacı misafirler Mahmut Kaçar ile Hikmet Baydar, ev sahipliğinden dolayı İsmail Demirkol'a Osmanlıca "İstiklal Marşı" tablosu takdim edildi. (HABER MERKEZİ)