Şanlıurfa Fuar Merkezi 11 Nisan’da açılıyor

Heyecanlı bekleyişin sürdüğü Fuar Merkezi 11 Nisan'da hizmete açılmaya hazır hale getirildi. 11 Nisan’da açılışı yapılacak Şanlıurfa Fuar Merkezi’nde hazırlıklar tamamlandı.

08 / 04 / 2018 15:22

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 11 Nisan Urfa'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 98. yıl dönümünden fuar merkezini hizmete açacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Çarşamba günü saat 14.00'de açılışı yapılacak olan fuar alanından bugün incelemelerde bulundu. Çiftçi, "Şanlı şehrimizin ekonomisine büyük bir katkı sağlayacak olan ve 80 bin metrekarelik alanda yaptığımız standardı yüksek bölgenin en büyük modern fuar Alanını 11 Nisan’da hizmete açıyoruz. Yapılan son çalışmaları inceledik. Fuar alanımız Şanlıurfa'mıza çok yakışacak" dedi.

ŞANLIURFA FUAR MERKEZİ

Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaköprü ilçesinde yapılan Şanlıurfa Fuar Merkezi 80 bin metrekarelik alan üzerinde kuruldu. 14 bin metrekaresi kapalı alandan oluşuyor. 670 araç kapasiteli otoparka sahip olan fuar merkezinde 30 bin metrekare kapalı alanıyla dinlenme alanları, konferans salonu ve holleriyle fuar organizasyonuna katılacak olan firmalara hizmet verecek. (HABER MERKEZİ)