Bakan Fakıbaba 'cep' numarasını verdi

Akçakale'de STK ve muhtarlarla bir araya gelen Bakan Fakıbaba, vatandaşların kendisine ulaşmasında herhangi bir güçlük yaşanmayacağını vurgulayarak cep telefonu numarasını verdi.

13 / 04 / 2018 10:41

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, bölge milletvekilleriyle birlikte Akçakale’ye çıkartma yaptı. Akçakale’nin sorunlarını yerinde dinlemek, çözüm üretmek ve vatandaşlarla istişare yapmak üzere Akçakale’ye giden Bakan Fakıbaba,Akçakale Belediyesi Kültür Merkezinde muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, kurum amirleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Özellikle referandumda Türkiye üçüncüsü olan Akçakale’nin kendileri için büyük bir önem taşıdığını belirten Bakan Fakıbaba, kendisine ulaşmak isteyen vatandaşlara cep telefonunu verdi. Akçakale’nin gelişimi için her türlü imkan ve kaynakların aktarılması konusunda herkesin özverili bir şekilde çalışması gerektiğini belirten Bakan Fakıbaba, "Biz hepimiz aynı yoldayız" dedi. Açıklamaların ardından sorunların görüşüldüğü toplantı basına kapalı gerçekleştirildi.

Toplantıya Bakan Fakıbaba, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Halil Özcan, Kemalettin Yılmaztekin, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, Akçakale Kaymakamı Hamza Özer, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Yıldık, TMO Genel Müdür Yardımcısı Ali Akay, daire amirleri, muhtarlar, sivil toplum örgütü başkanları ve vatandaşlar katılım gösterdi.

İsmail ARSLAN/Akçakale-İPEKYOL