Damla Projesi Öğrencileri Eyyübiye’de

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın hayata geçirdiği “Damla Projesi” bünyesinde bulunan ve Türkiye’nin farklı üniversitelerinde öğrenim gören gönüllü üniversite öğrencileri Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti.

07 / 11 / 2017 12:18

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın hayata geçirdiği “Damla Projesi” bünyesinde bulunan ve Türkiye’nin farklı üniversitelerinde öğrenim gören gönüllü üniversite öğrencileri Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti. Damla Projesi kapsamında hastaneye gelen gönüllüleri Hastane Başhekim Yardımcısı Uz Dr Abit Demir ve hastane yönetimi karşıladı.

Hastane Başhekim Yardımcısı Uz Dr Abit Demir, “Gençlik ve Spor Bakanlığı Damla Projesi kapsamında Bakanlık Müşaviri Metin Ayvazoğlu, İl Müdürlük Koordinatörü Mustafa Kırıkçı ve il proje sorumlusu ile birlikte Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanemizi ziyaret eden birbirinden değerli genç kardeşlerimize hastane olarak ev sahipliği yaptık. Hastalarımızı birlikte ziyaret ederek onlara moral verdik. Bu iyilik hareketinin bir parçası olduğumuz için kurum olarak çok mutlu olduk ve gururlandık” dedi.

Demir; bu proje kapsamında gençlerin karşılık beklemeden gönüllülük esasına göre, ailesi ya da yakın çevresi dışındaki bireylerin yaşam kalitesini artırmayı amaçladıklarını ifade ederek onlara başarılar diledi. 

(HABER MERKEZİ)