Eyyüpoğlu Viranşehir saldırısını kınadı

Dün akşam saatlerinde Viranşehir’de hakim ve savcı lojmanlarına yönelik hain ve kalleş bombalı terör saldırısı Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu tarafından sert bir dille kınandı.

18 / 02 / 2017 16:22

1'i çocuk 2 kişinin şehit olduğu hain saldırıya ilişkin Eyyüpoğlu, ‘terörün birliğimizi ve beraberliğimize asla zarar veremeyeceğini ve millet olarak daha fazla kenetleneceğiz. Bu hain ve kalleş terör saldırısını şiddetle kınıyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, milletimize baş sağlığı diliyorum’ Dedi.

Alınan bilgiye göre; Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu dün akşam saatlerinde Viranşehir’de gerçekleşen biri çocuk 2 vatandaşımızın şehit olduğu bombalı terör saldırısını lanetleyerek sert bir dille kınadı. Hain terör saldırısının birlik ve beraberliğimize yönelik olduğunun altını çizen Eyyüpoğlu milletçe daha fazla kenetlenileceğini söyledi.

Eyyüpoğlu olayı sert bir dille kınadığı açıklamasında şöyle konuştu. “Dün akşam Viranşehir’de yaşanan hain kalleş terör saldırısında şehit olan vatan evlatlarına Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Hiçbir güç Türkiye Cumhuriyeti’nin birlik ve beraberliğini yıkamayacaktır. Bu ve benzeri terör olayları ile hiçbir güç amacına ulaşamayacaktır. Bizler Şanlıurfalılar olarak memleketimizde ve ülkemizde terör olaylarına karşı durmaya ve devletimizin yanında yer alarak tüm şer odaklarına karşı mücadelemizi sürdüreceğiz. Terörün birliğimizi ve beraberliğimize asla zarar veremeyecek ve millet olarak daha fazla kenetleneceğiz. Bu hain ve kalleş terör saldırısını şiddetle kınıyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, milletimize baş sağlığı diliyorum.”

HABER MERKEZİ