Fakıbaba elektrik sorununu Cumhurbaşkanı’na iletecek!

Şanlıurfa’nın kanayan yaralarından olan elektrik sorunu Cumhurbaşkanı’na iletiliyor. Başbakanla görüşen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Şanlıurfalı milletvekilleriyle bir araya gelecek ve yaşanan sorunla ilgili bilgileri alıp Pazar günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iletecek.

05 / 08 / 2017 12:29

Şanlıurfa’nın son günlerde gündeminden düşmeyen elektrik konusuna Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba da dâhil oldu. Şanlıurfa’daki elektrik kesintileri nedeniyle vatandaşlar ve özellikle de esnaf büyük sorunlar yaşarken, kentteki herkes sıkıntıların giderilmesi adına harekete geçilmesini istiyor.

Geçtiğimiz günlerde Gıda Tarım ve Hayvancılığı’na getirilen Ahmet Eşref Fakıbaba da Başbakan Binali Yıldırım ile yaptığı görüşmenin ardından, konuyla ilgili olarak Şanlıurfalı Milletvekilleri ile bir araya gelecek. Yaşanan sıkıntıların konuşulacağı toplantıda elde edilecek veriler dosya olarak hazırlanacak. Şanlıurfa’nın elektrik sorunlarının olduğu dosya Pazar günü Fakıbaba tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletilecek. (HABER MERKEZİ)