Kudüs nöbet çadırını MÜSİAD devraldı

MÜSİAD tarafından Kudüs çadırında düzenlenen programda "Kudüs Filistin'in ve Müslümanların başkentidir" vurgusu yapıldı.

07 / 06 / 2018 13:29Selahaddin-i Eyyübinin fethettiği, Abdülhamid'in emaneti Mescid-i Aksa Kudüs için "Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Nöbette" sloganıyla hazırlanan geceye Mavi Marmara gazisi Behçet Atilla konuşmacı olarak katıldı. Moderatörlüğünü MÜSİAD Basın, Yayın ve Medya sektör kurulu başkanı Mustafa Dörtbudak'ın yaptığı gecede açılış Filistinli bir gencin Kur'an-ı Kerim okumasıyla başladı.  MÜSİAD Genel Başkanı Filistin konusunda yaptığı açıklama mesajı sinevizyonla izlendi. MÜSİAD ŞANLIURFA Şube eski başkanı Mahmut Barut ve şube başkanlığı bayrağını devralan Mahmut Saatçı birer konuşma yaptı.  Konuşmalarda "Kudüs Filistin'in ve Müslümanların başkentidir" vurgulandı. Zaman zaman duygulu anların yaşandığı  programda konuşmacı Atilla'nın sunumuyla Mavi Marmara gemisi yaşananların aktarıldığı dakikalar geceye damgasını vurdu. Dua, dilek ve temennilerin dile getirilmesinin ardından katılımcılara belge takdim edildi.

MÜSİAD Şanlıurfa Şubesinin bu gibi etkinliklere yeni dönemde de devam edeceği belirtildi ve program sona erdi.(HABER MERKEZİ)