Milletvekilleri Vali Erin'in misafiri oldu

​Göreve başlaması nedeniyle gerçekleşen hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan’ı makamında ağırladı. Yeni Vali Erin’in ziyaretçileri arasında Vekil Fakıbaba da yer aldı.

08 / 07 / 2017 12:27

Milletvekili Özcan, Vali Erin’e yeni görevinde başarılar dilerken, Vali Erin de “Devletimizin bize tevdi ettiği bu kutsal görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz, Allah bizi devletimize ve milletimize karşı mahcup etmesin” diyerek Milletvekili Özcan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

ASKERDEKİ GAZİNİN OĞLU VE AİLESİ

Çalışmak için gittiği İstanbul’da bir lokantada çalışırken 15 Temmuz gecesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde vurularak gazi olan Cuma Zor’un annesi Süreyya Zor, amcası Müslüm Zor ve asker üniforması giyen küçük kardeşi de Vali Abdullah Erin’i ziyaret etti. Gazi Cuma Zor’un askerde olduğunu belirten aile, Vali Erin’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

ZİYARETLER GÜN BOYU SÜRDÜ

Tebrik ziyaretlerini kabul eden Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, gün içinde Şanlıurfa Barosu Başkanı Av. Ahmet Tüyzüz ve Mardin Baro Başkanı Av. Çelebi Araz’ı, Harran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Akan’ı, Şanlıurfa Akil Gençler Platformu üyelerini, Birlik Vakfı Yönetim Kurulu üyelerini, Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Müslüm Saraçoğlu ve oda yönetim kurulu üyelerini, Yaşama Dokunanlar Platformu Başkanı Murat Çuhadaroğlu ve platform üyelerini, Şanlıurfa Veteriner Hekimler Odası Abdullah Açıkgöz ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

MİLLETVEKİLİ FAKIBABA VALİ ERİN’İ TEBRİK ETTİ

Gün boyu tebrik ziyaretlerini kabul eden Şanlıurfa Valisi Erin, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’yı makamında ağırladı. Milletvekili Fakıbaba, Vali Erin’e yeni görevinde başarılar dilerken, Vali Erin’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Fakıbaba’ya ziyaretinden dolayı şükranlarını sundu. (HABER MERKEZİ)