Vali Erin’e komşu illerden de ziyaretler sürüyor

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'e hem Şanlıurfa'dan hem de komşu illerden hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

12 / 08 / 2017 15:04

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'e hem Şanlıurfa'dan hem de komşu illerden hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Göreve başladığı günden itibaren halkın tüm kesimlerini kucaklayan bir devlet adamı anlayışı ile makamının kapılarını açan Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, gece gündüz demeden vatandaşlarla buluşmaya, sorunlarını dinlemeye ve tanışmaya devam ediyor. Gelen randevu taleplerini mümkün olduğu kadar reddetmemeye özen gösterdiklerini belirten Vali Erin, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu mübarek şehre, bu güzel insanlara hizmet etme fırsatını bize bahşeden Cenab-ı Allah’a hamd ediyoruz. Devletimizin bize tevdi ettiği bu görevi layıkıyla yerine getirebilmek, bizi bu göreve layık gören başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere devlet büyüklerimize ve halkımıza karşı mahcup olmamak için gece gündüz demeden çalışmak zorundayız. Göreve başladığımız gün söylediğim gibi, günün her saati vatandaşlarımızın evlerine, işyerlerine, tarlalarına gidecek onların dertleriyle dertlenecek, onların sevinçleriyle sevineceğiz. Kapımız da gönlümüz de halkımıza her zaman açık olacaktır” dedi.

Şanlıurfa ve komşu illerden gelen tebrik ziyaretlerinin yanında vatandaşları da makamında kabul eden Vali Erin, vatandaşların sorunlarını dinleyerek notlar altı ve ilgili yerlere talimatlar verdi. (HABER MERKEZİ)

Sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor

Siverek Belediyesi tarafından ilçede yapılan sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Yapılan açıklamaya göre, ilçede yapılan alt yapı çalışmalarının ardından başlatılan sıcak karışım asfalt çalışmaları ilçenin Şirinkuyu Mahallesinde de yapılmaya başlandı. Kırsal grup yollarını birbirine bağlayan ve ilçenin büyük caddelerinden biri olan Firkan Tüysüz Caddesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkan Vekili Hamdi Hatipoğlu mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri ile görüştü. İlçenin 21 mahallesinde olduğu gibi Şirinkuyu’da sıcak asfalt çalışmalarının devam ettiğine dikkat çeken Hatipoğlu “Şu anda mahalle muhtarımız ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte gelip kontrol ettik. Firkan Tüysüz Caddesi işlek ve çok önemli bir yoldur. Bu yolun standartlara uygun bir şekilde sıcak asfaltla kaplıyoruz. Yapılan çalışmalar mahalle sakinlerine hayırlı uğurlu olsun” dedi. Bir süre çalışmalar hakkında bilgi alan Hatipoğlu daha sonra aynı mahallede bulunan okullar bölgesinde yapımı devam eden semt sahasının inşaatında inceleme yaptı. (HABER MERKEZİ)