Büyükşehir Belediyesi'nde çalışanlara 'paylaşım' yasağı!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yöneticilerinin sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle yetkililerden ayar geldi. Daire başkanları ve genel sekreter yardımcıları siyasi paylaşımda bulunduklarında yasal işlemle karşı karşıya kalacak.

10 / 11 / 2017 10:56

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nde sosyal medyada paylaşım kısıtlaması getirildi.  Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdülkadir Açar, whatsApp aracılığı ile yöneticilerini uyardı.

‘BAŞKANIMIZ YIPRATILIYOR’

Genel sekreter yardımcıları ve daire başkanlarının yaptıkları paylaşımlar nedeniyle kurumun ve Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin yıpratıldığına dikkat çeken Açar, "Değerli Arkadaşlarım" diyerek hitap ettiği yöneticilere şu mesajı gönderdi: "Bazı arkadaşlarımızın siyasi paylaşımlar yaptığı ve günlük siyasi polemiklerin parçası olduğu görülmüştür. Siyasetin kendi içindeki çekişmelere çalışanlarımızın katılması durumunda; hem kurumumuzun, hem de Sayın Başkanımızın yıpratılmasına sebebiyet vermiş olacağız. Bu tür faaliyetlerin tekrarı durumunda, ilgililer hakkında işlem yapılacağının bilinmesini ve tüm çalışanlarımızın bu konuda uyarılmasını önemle rica ederim." 

(HABER MERKEZİ)