TEGV ŞANLIURFA EĞİTİM PARKI 23 NİSAN’A HAZIR!

17 / 04 / 2017

 Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Şanlıurfa Sevgi- Erdoğan Gönül Eğitim Parkı olarak, varlık kaynağımız çocuklarımızın bayramı için tüm hazırlıklarımızı tamamladık ve 23 Nisan’ı heyecanla bekliyoruz!

Abide Park’tan Rabia Meydanı’na kadar yapılacak kortej yürüyüşü ile başlayacak 23 Nisan Şenliğimiz, çocuklarımız için birçok gösteri, sanatsal aktivite, oyunlar, eğlenceye yönelik etkinlikler ve danslarla süslendi!

  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, IMPR (Uluslararası Ortadoğu Barış Araştırmaları Merkezi), Türk Kızılayı, Japon Derneği ve TEGV ortaklığı ile gerçekleştireceğimiz “23 Nisan Çocuk Şenliği”miz 23 Nisan Pazar Günü saat 15:00 ile 18:00 saatleri arasında Rabia Meydanı’nda yapılacak.

  TEGV Şanlıurfa Eğitim Parkı olarak çocuklarımız için hazırladığımız marakas atölyesi, kumaş boyama atölyesi, gökkuşağı deneyi fen atölyesi, serbest resim, darbuka ritim atölyesi, parmak boyası atölyesi ve ebru atölyesi gün boyunca çocuk ağırlayacak. Tüm atölyelerimizin yanı sıra düşler atölyesi etkinliğimizin çocuk ürünlerinin yer aldığı “düşler atölyesi sanat sergisi” ve Edessa Özel Eğitim Merkezi çocuklarımızın hazırladığı, eva- sanat, sihirli boya çalışması ve parmak boyası etkinlik ürünlerimizin yer aldığı sergisi şenliğimizi renklendirecek.

  Gün boyunca çocuklarımıza gönüllü abla- abilerin eşlik edeceği atölyelerimizin yanı sıra rengârenk balonlarımız ve palyaçolarımız çocuklarımızı eğlendirecek. 23 Nisan Şenliği’nde her şey çocukların mutluluğu için!

  Gönüllülerimiz ve çocuklarımız son hazırlıklarına ve provalarına devam ettikleri dans gösterileriyle programda yer alacaklar. Gönüllülerimizin hazırladığı “tunaktunak” ve çocuklarımızın hazırladığı “zumba” dans gösterileri ile tüm çocuklarımızı son derece eğlenceli bir şenlik bekliyor!Saat 15:00 ile 18:00 arasında Rabia Meydanı’na tüm çocuklarımıza, gönüllülerimize, velilerimize ve ilgilenen herkese açık.

  TEGV gönüllüleri, geleceğimiz olan çocuklarımızın temel eğitimlerine destek olmak amacıyla çıktıkları yolda her adımlarıyla farkındalık yaratmayı başarıyorlar. Bizler, eğitimin gücüne inanarak her çocuğumuzun geleceğe umutla bakması için çabalıyoruz. Okuldan farklı bir ortamda uygulanan ve özgün içeriklerle hazırlanan eğitim programlarımız dahilinde çocuklarımızın mutluluğu için var gücümüzle çalışıyoruz. TEGV’de çocuklarımız mutlu, bizler ise gelecekten umutluyuz.

  Unutmayın! Bir çocuk değişir, Türkiye gelişir.

TEGV bambaşka bir dünya! Gelin ve sizler de dünyamıza katılın. Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimine destek olmak için yapabileceğiniz çok şey var.

Biz TEGV Şanlıurfa Sevgi- Erdoğan Gönül Eğitim Parkı olarak sizleri bekliyoruz. (TEGV hakkında her şey içinwww.tegv.orgsayfasını ziyaret edebilirsiniz.)

Adresimiz:Eyyüp Nebi Mahallesi Şehit Uzman Çavuş Mehmet Gözcü Sokak No:7  Eyyübiye/Şanlıurfa (Eyyüb Nebi Makamı Cad. 1 Nolu Çorba Evi Durağı Arkası).

Telefonlarımız:0414 501 98 28

                                   501 98 29 

                                 501 98 30