Abdulkerim Gök Ak Parti SKM'yi ziyaret etti

AK Parti 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Kalkınma Bakanlığı Müşaviri Doç. Dr. Abdülkerim Gök, AK Parti Şanlıurfa İl Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) ziyaret etti.

23 / 03 / 2017 17:39

Gök, SKM Başkanı Abdurrahman Kırıkçı’dan referandum çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı, fikir alış verişinde bulundu,müsait zamanlarında kendisine de görev verilmesi halinde üzerine düşeni yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Kalkınma Bakanlığı Müşaviri Gök, Şanlıurfalıların her seçimde olduğu gibi bu referandumda da safını belli ettiğini, 'evet' vereceklerini söyledi.

Şanlıurfalıların hep sağduyulu davrandığını ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu her fırsatta dile getirdiklerini belirten AK Parti 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Kalkınma Bakanlığı Müşaviri Doç. Dr. Abdülkerim Gök, “Şu an Milletvekili olmasak da her zaman partimizin yanında, parti Başkanlarımızın, Genel Başkanımızın, Cumhurbaşkanımızın direktifleri doğrultusunda hareket etmekten kaçınmıyoruz. Bizim safımız belli. Böyle önemli zamanlarda bizlerde üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Bu arada Partimizin Seçim koordinasyon Merkezi bize bir görev verirlerse, elimizden geldiğince ve severek yerine getiririz” dedi.

Partiden yapılan açıklamaya göre; Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren AK Parti Şanlıurfa İl Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, AK Parti Vekilimizin görevinin bilincinde olduğundan şüpheleri olmadığını belirterek, zaten her gittikleri yerde karşılaştıkları, birlikte oturdukları, okulda, Bakanlıkta, görev yerinde, mahallesinde ve hatta gezinirken bile selamlaştıklarını herkese referandum konusunda neler yapılması gerektiğini anlatacaklarına inançlarının sonsuz olduğunu söyledi.

Ziyaret sırasında AK Parti İl başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundular.

HABER MERKEZİ