AK Parti Ceylanpınar Gençlik Kolları Başkanı belli oldu

AK Parti Ceylanpınar Gençlik Kolları 5. olağan Kongresi'nde mevcut başkan Abdulhadi Dakak güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

22 / 01 / 2018 14:09

15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonunda gerçekleştirilen kongreye Şanlıurfa Milletvekili Mehmet  Akyürek, Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Ensar Topçu, AK Parti İlçe Başkanı Halid Şimşek, Ak Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları İl Başkanı Sedat Ertürk, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol, Ak Parti eski İlçe Başkanı Ahmet Güntekin katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdulhadi Dakak, yeniden başkan seçildi. Dakak, "İnşallah aynı azim ve kararlılıkla omuzlarımızdaki yükün bilinciyle ilçe teşkilatımızla omuz omuza bu davaya hizmet ederek yolumuza devam edeceğiz. Bu kongreye milletimize ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum." dedi.

"5 BİN KİŞİ KATILDI"

AK Parti Ceylanpınar İlçe Başkanı Halid Şimşek de gençlik kolları kongresinin hayırlara vesile olmasını dileyerek, "Büyüklerimizin taktiri delegelerimizin desteği ile bölgesinde işini az rastlanır yaklaşık 5 bin kişini katılımıyla kongremizi yaptık. Teşkilatımla birlikte geceli gündüzlü hummalı bir çalışma içerisindeyiz. Çalmadık kapı sıkılmadık kapı bırakmayacağız" diye konuştu. Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol da yaptığı konuşmada, "Bugüne kadar Ceylanpınar’da gençlik kolları, ilçe teşkilatı, meclis üyeleri, Ceylanpınar Belediyesinin tüm kademesinde çalışan en alt birimizden en üst birimine kadar, Belediye başkanımıza kadar Ceylanpınar hizmet etmek için elimizden gelen her türlü gayreti çabayı sarf ettik ve sarf etmeye devam edeceğiz." dedi. Genel merkez gençlik kolları genel başkan Yardımcısı Ensar Topçu ise, Ak Parti’nin kurulduğundan bu yana çok ciddi badireler atladık. En son maalesef Türkiye 15 temmuzda çok ciddi bir sınav verdi’’ ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)