Beyazgül yuhalayanlara sert çıktı!

Bakan Faruk Çelik'ten sonra AK Parti İl Başkanı Beyazgül de küçük bir grup tarafından protesto edildi. 15 Temmuz etkinliklerinde selamlama konuşması için sahneye çıkan Beyazgül, kendisini yuhalayanlara sert tepki verdi ve “Kesin sesinizi yoksa ben keserim!” dedi.

17 / 07 / 2017 10:40

Mustafa PAYIK/İPEKYOL

Şanlıurfa’da 15 Temmuz etkinlikleri son gününde de devam etti. Milli Birlik Yürüyüşü’nün ardından protokol üyelerinin selamlama konuşmalarına geçildi. CHP ve MHP İl Başkanlarının ardından sahneye AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül çıktı.

Ancak Bakan Faruk Çelik’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa’yı ziyaretinde protesto edilmesinden sonra AK Parti İl Başkanı Beyazgül de küçük bir grup tarafından protesto edildi. Beyazgül’ün konuşması sırasında kalabalığın arasından küçük bir grup Beyazgül’ü yuhalamaya başladı. Şanlıurfaspor’u destekleyen taraftar gruplarından birinden yükselen seslerin ardından Beyazgül, yuhalayanlara dönerek ‘kesin sesinizi yoksa ben keserim’ dedi. Beyazgül’ün bu sözleri üzerine güvenlik güçleri kalabalığın arasına girerek Beyazgül’ü protesto eden gruba müdahale etti. Güvenlik güçlerinin dakikalarca süren uğraşının ardından grubun içinden bir kişiyi oradan uzaklaştırdı. Taraftar grubu üyeleri ise protesto seslerinin kendilerinden değil, arkalarında bulunan bir gruptan yükseldiğini dile getirdi.