Çelik Ailesinin desteği Özcan’ı sevindirdi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan 16 Nisan’da yapılacak olan referandum çalışmalarına devam ediyor. Milletvekili Özcan, son olarak Çelik Ailesinin düzenlediği programa katıldı ve verilen ‘evet’ için memnun olduğunu belirtti.

26 / 03 / 2017 14:52

16 Nisan’a sayılı günler kala AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan çalışmalarını yoğunlaştırdı. Toplumun farklı kesimleriyle bir araya gelen Vekil Özcan son olarak Çelik Ailesinin düzenlediği toplantıya katıldı. Özcan, Çelik Ailesinin referandum çalışmalarına kendilerince destek olmaya çalıştıklarını ve 16 Nisan’da evet oyu kullanacaklarını söylemelerinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezinden yapılan açıklamaya göre, Şanlıurfa eski Belediye Başkanı ve Milletvekili İbrahim Halil Çelik’in de mensubu bulunmuş olduğu Çelik Ailesi tarafından referandum çalışmaları kapsamında Sultan Sarayında düzenlenen yemekli programa katılan Milletvekili Özcan, 16 Nisan’da yapılacak referandumda tam destek vereceklerini açıklayarak oylarının renginin evet olduğunu ifade ettiklerini belirtmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


İSRAİL’İN ZULMÜ

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, Çelik ailesinin geçmişten beri Milli Görüş davasında, Milli Selamet Partisi ile aynı davada yer almış aileler olduklarını belirterek, “Urfa’da bu davaya sahip çıkan ailelerin başında Çelik Ailesi vardır. Onun için Çelik Ailesinden Allah razı olsun. Biraz önce konuşan başkan yardımcımız özellikle Filistin’deki yaralı kardeşimizden bahsetti. İnanın ki, İsrail’in Müslüman’a yaptığı, Müslüman’ın Müslüman’a yaptığının yanında hiç kalıyor. Yanı başımızdaki Suriye’de bir kardeşimizi boğazına kadar toprağa gömüp, ‘Lailahe illallah, Beşar Esadullah. RabbekBeşşar Esad’ diyeceksin diyerek eziyet ediyorlar. O da, ‘La ilahe illallah’ diyor ta ki toprağın altına girinceye kadar. Böyle mücadeleler var” dedi.

Çelik Ailesine referandumu anlatmaya gelmediğini belirten Milletvekili Özcan, Çelik Ailesi mensubu olan Milletvekili Halil Çelik’in yurt içi ve yurt dışında bu mücadeleyi veren dava adamlarından biri olduğunu söyledi.

Sultan Sarayında yapılan toplantıya AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Av. İsmail Demirbaş, AK Parti Karaköprü İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Çelik, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Çoban, Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Hasan Batan’ın yanı sıra Çelik Ailesine mensup yaklaşık 500 kişi katıldı.

 (HABER MERKEZİ)