Ekinci, ışıklı basketbol sahası için söz verdi!

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci Twitter'dan yaptığı paylaşımla, ilçede ışıklı bir basketbol sahası yapacaklarının sözünü verdi.

14 / 11 / 2017 14:16

Tribün Dergi adlı spor sayfası Twitter üzerinden 'Mahallenizde gece aydınlatmalı basketbol sahası var mı? Yoksa bu tweet altında belediyenize mentionlayın. İsteyelim, talep edelim' şeklinde bir kampanya başlattı. Türkiye genelinden birçok gencin talep ve dileklerini ilettiği paylaşımın altına Şanlıurfa gençler de ilçede ışıklı bir basketbol sahası istediklerini yazdı. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'un da etiketlendiği paylaşımla ilgili olarak Mehmet Ekinci Twitter hesabından bir açıklama yaptı.

Yazılan bu talebe yanıt veren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, "Konuyla ilgili Eyyübiye Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ekiplerimizi talimatlandırdım. Belediyemize ait olan Ak Evler Spor Salonlarımızda hızlıca bir çalışma başlatacağız" diyerek ilçeye ışıklı bir basketbol sahası yapılacağının sözünü verdi. 

(HABER MERKEZİ)