Eski Vali Celalettin Güvenç'ten sürpriz ziyaret

Türkiye Büyük Millet Meclisi İçişleri Komisyonu Başkanı ve eski Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’ Şanlıurfa'ya geldi. Güvenç kentte çeşitli ziyaretlerde bulunarak kanaat önderleri ile bir araya geldi.

13 / 08 / 2017 12:21

2011-2013 yılları arasında Şanlıurfa Valiliği görevini yürüten, ardından da Büyükşehir Belediye Başkanı seçildikten sonra Kahramanmaraş milletvekili olan Celalettin Güvenç Şanlıurfa'ya geldi. Güvenç ilk olarak SUBDED Başkanı Nihat Taş'a taziye ziyaretinde bulundu ve ardından kentin kanaat önderlerinden Şeyh İzzettin El Urfavi'yi ziyaret etti. Kanal Urfa'da canlı yayına katılan Güvenç, buradan Şanlıurfa Valiliği'ne geçip Abdullah Erin ile görüştü.

Kentteki temaslarına ve ziyaretlerine devam eden Güvenç Şanlıurfa Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği (ŞASEMKOM) Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Kılıç'a taziye ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde yeğeni vefat eden İşadamı İbrahim Toru'yu ziyaret eden Güvenç, daha sonra AK Parti eski il başkan yardımcısı Erkan Sözen'in oğlunun HAci Bekir Sofrasında ki düğününe de katıldı. Taziye ziyaretlerine devam eden Güvenç, önce Muhtarlar Derneği Başkanı Halil Haktankaçmaz'ın ardından da AK Parti Milletvekili Mehmet Ali Cevheri'nin taziyesine katıldı. 

(HABER MERKEZİ)