Eyyübiye referandum kampanyasını başlattı

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye Belediyesi Kadın Destek Merkezindeki kursiyerlere ‘Cumhurbaşkanlığı ve Hükümet Sistemi’ni anlattı.

09 / 02 / 2017 13:53

Nisan ayında yapılacak referandumda ‘Evet’ için kolları sıvayan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa’da yapılacak olan çalışmaların da startını verdi.  Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürlüğü bünyesindeki Kadın Destek Merkezindeki kursiyerlerle Vali Kemalettin Gazezoğlu Kültür Merkezinde bir araya gelen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye ilçesinin yine rekor bir oyla Cumhurbaşkanı’nın yanında olacağını belirtti. Belediyeden alınan bilgiye göre; Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Ak Parti Eyyübiye İlçe Başkanı İsmail Demirbaş, Ak Parti Eyyübiye Kadın Kolları Başkanı Tuba Pişkin İnan, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın Kolları Yöneticileri, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşi Ayşe Ekinci ile kadın kursiyerler katıldı.

Cumhurbaşkanlığı ve Hükümet Sisteminin genel faydaları hakkında katılımcılara bilgiler aktardı. Kalıcı Siyasi İstikrar, Hızlı ve Etkili İcraat, Güçlü Yasama Güçlü Güçlü İcraat, Güvenli ve Huzurlu Türkiye, Güçlü Meclis Güçlü Temsil,  Birlik ve Uzlaşma, Güçlü Yönetim Güçlü Türkiye ve Yeni Türkiye için ‘evet’ çağrısında bulunan Ekinci, Şanlıurfa ve Eyyübiye’nin yine rekor oyla Cumhurbaşkanı’nın yanında olacağını belirtti. 

(HABER MERKEZİ)

https://www.youtube.com/watch?v=EheLYfulaXo&feature=youtu.be