Fakıbaba hafta sonunu yoğun geçirdi

Tarım Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Şanlıurfa'da ihracatın ve yatırımların artması için yapılacak çalışmalarla ilgili toplantı düzenledi.

27 / 11 / 2017 12:31

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Kars ziyaretinin ardından çeşitli temaslarda bulunmak üzere hafta sonu Şanlıurfa’ya geldi. Fakıbaba'yı GAP Havalimanında AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, AK Parti İl Başkanı Z. Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve kurum amirleri karşıladı.  Fakıbaba gelir gelmez hiç vakit kaybetmeden toplantı için yetkilileri aynı masada topladı.  Şanlıurfa Valisi, Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı, AK Parti İl Başkanı ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle Şanlıurfa'da ihracatın ve yatırımların artması için yapılacak çalışmalarının değerlendirildiği bir toplantı düzenlendi.

Fakıbaba, daha sonra beraberinde Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ile bir dizi temaslar gerçekleştirdi. (HABER MERKEZİ)