Haliliye’de 2. birleşim gerçekleştirildi

Haliliye Belediyesi 2. meclis birleşimini gündeminde İmar Komisyonuna sevk edilecek konular ile Engelliler Komisyonundan gelen rapor vardı.

07 / 02 / 2018 10:42

Haliliye Belediyesi Şubat ayı meclis toplantılarının 2. birleşimi Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonunda Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol başkanlığında yapıldı. Toplantıda açılış ve yoklamanın ardından gündem maddelerine geçildi.

Toplantıda ilk olarak İmar Komisyonuna sevk edilecek konular görüşüldü. İmar Komisyonuna; İpekyol Mahallesi 299 ada, 6 nolu parsel Uygulama İmar Planı Değişikliği, Atatürk Mahallesi 809 ada, 14, 23 ve 37 nolu parseller Uygulama İmar Planı Değişikliği ile Devteyşti ve Ahmet Yesevi Mahalleleri kapsamında bulunan "Haliliye Maşuk 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı" üzerinden 18.madde uygulaması düzenleme sınırının değiştirilmesine yönelik hazırlanmış 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı değişikliği konuları sevk edildi. Toplantıda daha sonra Engelliler Komisyonundan gelen engellilerin spora yönlendirilmesi konusundaki rapor meclise sunuldu ve kabul edildi. Yapılan oylamanın ardından meclisin 2. birleşimi sona erdi. (HABER MERKEZİ)