Hüda Par'dan Urfa Valisi'ne ziyaret

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığından bir heyet, Şanlıurfa Valiliğine yeni atanan Abdullah Erin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Parti, Vali Erin'e çalışmalarında destek olacaklarını belirtti.

29 / 07 / 2017 10:18

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığından oluşan bir heyet, Adıyaman Valiliğinden Şanlıurfa’ya yeni atanan Vali Abdullah Erin’i Makamında ziyaret etti. Ziyaret heyetine HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Lokman Yalçın, İl Başkan Yardımcısı Fevzi Kav, Haliliye İlçe Başkanı Basri Demir, Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Şılaş Alkanat ile Karaköprü İlçe Teşkilatından Faruk Polat katıldı. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, HÜDA PAR heyetini makamında karşıladı.

Vali Erin ile karşılıklı yapılan sohbette, Şanlıurfa’daki sorunlar ve yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.


VALİYE DESTEK MESAJI
Yaptığı ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Lokman Yalçın, Valinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek şu sözlerle Vali'ye destek mesajı verdi: "Şanlıurfa için hayırlara vesile olacağını, Şanlıurfa’da bir değişim ve dönüşümün başlangıcı olacağını umuyoruz. Kentin kangrenleşmiş birçok sorunlarını dile getirdik. İleriki zamanlarla sık sık bir araya gelip bu memleketin selameti için, sorunlarının giderilmesi için hep birlikte elimizden geleni yapacağız. Vali Erin’e bu konuda elimizden gelen desteği vereceğiz” ifadelerini kullandı. Vali Erin, HÜDA PAR heyetinin ziyaretinden dolayı memnun olduğunu, Şanlıurfa’daki tüm parti, STK ve diğer kurumlar ile iç içe olacağını, kentin sorunlarının çözümü noktasında duyarlı olacağını ifade ederek bu anlamda tüm Siyasi partilere ve STK’lara da görev ve sorumluluğun düştüğünü dile getirdi. Bu bölgenin bir insanı olarak yıllarca hasret içerisinde örgütlü bir yapının halkın tamamını, bütün renkleriyle, dilleriyle bir araya getirecek, ayrıştırıcı değil birleştirici bir oluşumun olmasını hep beklediklerini, bu anlamda HÜDA PAR’ın çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Erin, HÜDA PAR’ın bu özlem ve beklentiyi karşılayabileceğini ifade etti. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret, karşılıklı iyi niyet ve başarı temennileri ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)