Vekil Özcan'dan esnaf ziyareti

16 Nisan’da yapılacak olan Referanduma sayılı günler kala çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, Akçakale Yolu üzerinde bulunan Zahireciler Borsasında bulunan esnafı ziyaret etti.

23 / 03 / 2017 17:31

Beraberindeki heyetle birlikte Şanlıurfa Zahireciler Borsasını ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, burada bulunan Borsa Başkanı Ali Yücetepe ve esnafları ziyaret ederek referandum süreci için destek istedi.

Esnafa teşekkür ederek sözlerine başlayan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, “Herkes yanımızda yer alıyor, Cumhurbaşkanımızı destekliyor. Bu referandumu destekliyor, sıkıntımız yok. Bizim sizden ricamız; Partiler üstü bir mesele olan bu seçimin iyi analiz edilmesi gerektiğidir.

AK Vekil Özcan, Borsa Başkanı ile görüştüklerini belirterek, arzu ederlerse yarın Bakan Faruk Çelik ile de görüşerek birlikte gidip o yeri görmeye çalışabileceklerini ve bir an evvel yapılması gereken çalışmanın başlatılmasını isteyebileceklerini, dolayısıyla da bu konunun hem esnafın, hem Belediyenin gündeminden düşeceğini ve herkesin işine bakacağını söyledi.

“Sizin memnuniyetiniz, bizim memnuniyetimizdir” diyen AK Vekil Halil Özcan, “Ben sizin yanınızdayım derken, siyaset yapmıyorum. Ben yer konusunda Başkanın yanına gelerek konuştum. İnşaallah Sayın Bakanımız noktayı koyacaktır. Önemli bir yer olduğunu sayın bakanımıza ilettim. Kendisi de olaya hassasiyetle yaklaştı ve yeri bizzat gelip gördükten sonra sorunu çözüme kavuşması için çalışmaların yapılması gerektiğini söyledi. 

Yapılan açıklamaya göre; "Borsa Başkanı Ali Yücetepe ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtip esnaf arkadaşlara teşekkürlerini dile getirerek, “Sağ olsun Milletvekilimiz Halil Özcan Bey Borsamızı teşrif ettiler. Kendilerine çok teşekkür ederim. Özellikle de Buğday Paza yeri konusunda daima bizim yanımızda yer aldı, halen de bizimle beraber" Dedi.

HABER MERKEZİ