Yücetepe de Fakıbaba'nın ekibine dahil oldu!

Fakıbaba'nın belediye başkanlığı döneminde yakın çalışma arkadaşı Fevzi Yücetepe genel müdür yardımcısı oldu. Öte yandan belediye başkanlığı döneminde iki dönem başkan yardımcılığı yapan Habib Arslan, bakanlıkta Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı görevine getirildi.

05 / 01 / 2018 15:27

Mustafa PAYIK-İPEKYOL

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda bir yandan görevden almalar diğer yanda atamalar devam ediyor. Bakanlık'ta son olarak Şanlıurfalı Fevzi Yücetepe yeni bir göreve getirildi. Tarım Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın belediye başkanlığı döneminde yakın mesai arkadaşı olarak bilenen Yücetepe, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı oldu. Fakıbaba Yücetepe'den önce de belediye başkanlığı döneminde kendisine yakın olan Emin İzol ve Habip Arslan'ı Bakanlıkta görevlendirmişti.  Fevzi Yücetepe'nin Bakanlık kadrosuna alınmasıyla Fakıbaba eski ekibini yeniden bir araya getirmiş oldu.

ARSLAN DA ÖNEMLİ BİR GÖREVE GETİRİLDİ

Öte yandan belediye başkanlığı döneminde iki dönem başkan yardımcılığı yapan Habib Arslan, bakanlıkta Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı görevine getirildi. Öte yandan dün de diğer belediye eski başkan yardımcısı Emin İzol, bakanlığa bağlı Tarım Reform Genel Müdürlüğünde daire başkanlığına getirilmişti.