Eyyübiye’deki turnuva sona erdi Gülen taraf Mehmet Akif Ersoy oldu

Eyyübiye Belediyesi ve Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anısına organize edilen futbol turnuvasının final karşılaşması oynandı. Turnuvada Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu şampiyon oldu.

27 / 03 / 2017 10:41

(Bilal KAPLAN-İPEKYOL)

Eyyübiye Belediyesi ve Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anısına organize edilen futbol turnuvasının final karşılaşması oynandı.

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ile Tes-İş Anadolu Lisesi arasında oynanan karşılaşmayı Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu kazandı. 61 takımın katıldığı ve 15 Mart’ta startı verilen futbol turnuvasının finali Kale Spor Tesislerinde oynandı. Eyyübiye Belediyesi Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir’in de izlediği karşılaşmada gülen taraf Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu oldu. Karşılaşmanın sonunda kazanan takıma kupaları Belediye Başkanı Ekinci ve İl Milli Eğitim Müdürü Turan tarafından verildi. Her iki takıma da çeşitli hediyelerin verildiği turnuva toplu halde fotoğraf çekimiyle sona erdi.