Mehmet Ekinci gençlere verdiği sözü tutuyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye gençliğine yönelik hayata geçirilen 17 spor salonunun antrenörleriyle bir araya geldi. Başkan Ekinci,” 36 mahalleye 36 spor salonu hedefine adım adım yaklaşıyoruz. 17 spor salonu faaliyete geçmiş durumda” dedi.

16 / 03 / 2017 10:38

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, her mahalleye spor salonu sözünü yerine getiriyor. Eyyübiye Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, 36 mahalleye 36 spor salonu söylemi ile gençliğe verdiği önemi gösteren Eyyübiye Belediyesi, 17 spor salonunu hayata geçirdi. İlçenin değişik bölgelerinde hayata geçirilen spor salonları Eyyübiye gençliğinin hizmetine sunulmuş durumda. Verdiği sözü hayata geçiren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, spor salonlarında görev alacak antrenörlerle bir araya geldi.

Mehmet Ekinci,” 17 adet spor salonu faaliyete geçmiş durumda. Bu spor salonlarımızda sporu araç kılarak gençlerimizin bu ülkeye, bu millete aidiyet duygularını perçinleyeceğiz” dedi. Belediye diğer mahallelere de kısa sürede spor salonları açarak gençlerin hizmetine sunacak. 

(HABER MERKEZİ)