‘Şanlıurfa en iyi sporcuyu yetiştirmek için çalışıyor’

İlçe müdürleri ve antrenörlerle istişare toplantısı yapan Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, "Şanlıurfa olarak sporcu yetiştirme noktasında güzel bir noktadayız tabi ki bu yeterli değil antrenör arkadaşlarımız en iyisini yapmak, en iyi sporcuyu yetiştirmek için canla başla çalışıyor" dedi.

11 / 03 / 2018 10:53


Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Bozova'da ilçe müdürleri ve antrenörlerle ilk istişare toplantısı düzenlendi. Gerçekleştirilen toplantıda İl Müdürü Hakan Keşküş, şube müdürleri Murat Önen, Nurullah Süzen ve Murat Bağış hazır bulundu.

Kurumun genel durumunun konuşulduğu toplantıda ilçe müdürleri ve antrenörler yaşadıkları sorun ve problemlere değinirken ortak çözüm yolları arandı. Şanlıurfa’daki sporun ve sporcuların durumunun da değerlendirildiği toplantıda sporcu sayısının her geçen gün arttığı ve sporcuların başarılarında da artış olduğu belirtildi.

‘HER AY BİR İLÇEMİZDE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ’

İl Müdürü Keşküş, toplantıda alınan kararla her ay bir ilçeye giderek istişare toplantısı gerçekleştireceklerini ve sorunları yerinde görüp tespit edeceklerini söyledi. Şanlıurfa’ya sporu kazandırma ve yetiştirme noktasında iyi durumda olduklarını aktaran İl Müdürü Keşküş, “Şanlıurfa olarak sporcu yetiştirme noktasında güzel bir noktadayız tabi ki bu yeterli değil antrenör arkadaşlarımız en iyisini yapmak, en iyi sporcuyu yetiştirmek için canla başla çalışıyor. Sadece il bazında değil ilçelerde de aktif çalışan bir kadromuz var. Bugün aldığımız kararla artık her ay bir ilçemize giderek oradaki sorunları yerinde tespit edip göreceğiz. İlk durağımız ise Bozova ilçemiz olacak tüm çalışma ekibime çalışmalarından ötürü ve toplantıya katılmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. (HABER MERKEZİ)