şanlıurfaspor’da sular durulmuyor! ekinci birlik mesajı verdi

Şanlıurfaspor’un ligden düşme tehlikesi geçirdiği bugünlerde tartışmalar ve karşılıklı suçlamalar da yaşanmaya başladı. Ekinci, bu tip çıkışların takıma zarar verdiğini kaydederek birlik çağrısında bulundu.

10 / 03 / 2017 10:32

Şanlıurfaspor’un peş peşe yaşadığı yenilgilerin ardından karşılıklı suçlamalar ve tartışmalar da artmaya başladı. TV Yorumcusu Mehmet Baylan ile Şanlıurfaspor Eski Kulüp Başkanı Kemal Saraçoğlu arasındaki polemiğin önüne geçebilmek için Mehmet Ekinci birlik mesajı verdi. Eyyübiye Belediye Başkanı aynı zamanda Şanlıurfaspor Fahri Başkanı olan Mehmet Ekinci sosyal medyadaki hesabından açıklama yaparak, Şanlıurfaspor üzerinden yapılan hesaplaşmaların takıma zarar verdiğini belirtti. 


DESTEK OLANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Ekinci, destek verenlere teşekkür de ettiği mesajında, “Şanlıurfaspor tüm Urfa'nın ortak değeridir. Bu konuda bizlere yardımcı başta Sn. Bakanımız @farukcelikcomtr, Sn. Valimiz @gungorazimtuna, Eski yöneticilerimizden Sn. @saracoglukemal 'na, iyi niyetle emek veren yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Gün bir ve beraber olma günü. Bu konuda destek veren belediye başkanlarımıza da ayrıca şükranlarımı sunuyorum. Urfaspor üzerinden hesaplaşma amaçlı bütün söylemler şehrin takımına katkı değil sekte oluşturur.” şeklinde ifadelere yer verdi.

TV Yorumcusu Mehmet Baylan, program yaptığı Duru TV’de Şanlıurfaspor Eski Kulübü Başkanı Kemal Saraçoğlu’nu sert bir dille eleştirmiş, takıma zarar verdiğini ve bütün bunları tekrar başkan olmak istediği için yaptığını belirtmişti. Saraçoğlu da, basın toplantısı düzenleyerek iddiaları yalanlamış, Baylan hakkında suç duyurusunda bulunacağını aktarmıştı.

 (HABER MERKEZİ)