Şanlıurfaspor'dan taraftara büyük jest! Bilet bedava

Şanlıurfaspor, Sivasspor maçı öncesi taraftarlara jest yaparak Passolig kart bedelini ve maç biletini taraftarlara bedava yaptı.

17 / 03 / 2017 10:41

Şanlıurfaspor'dan Sivasspor maçı öncesi taraftarlara müjdeli haber geldi. Taraftarlar maçı hiçbir ücret ödemeden izleyebilecek. Kulüpten yapılan açıklamaya göre sarı yeşilli taraftarlar maç gününe kadar Şanlıurfaspor logolu Passolig kartlarını Passolig gişelerinden alabilecekler ve Sivasspor maçı bileti de kartlarına yüklü olacak.

Taraftarların nüfus cüzdanları ile Şanlıurfaspor Passolig gişeleri olan GAP Arena stadı içi ve Toplama merkezinde bulunan Passolig gişelerinden birine gitmeleri gerekiyor.

Eyyübiye Belediye Başkanı ve Şanlıurfaspor Fahri Başkanı Mehmet Ekinci, Sivasspor maçına kadar isteyen herkesin Passolig gişelerine giderek kartı olmayanları Şanlıurfaspor logolu kart alacağını duyurdu. Ekinci ayrıca, maraton, numaralı sol ve numaralı sağ tribünlerine de masraflarını kulübün karşılayacağı bilet yüklemelerinin yapılacağını ifade etti. Şanlıurfaspor'un çok zorlu maçlar olduğunu anımsatan Ekinci, tüm Şanlıurfalıları Passolig almaya davet ederken, Pazar günü tribünlerin dolmasını ve takımlarına destek vermelerini istedi.


MAÇ NE ZAMAN?

Şanlıurfaspor Sivasspor karşılaşması 19 Mart Pazar Günü saat 16:00'da GAP Arena'da oynanacak.

 (HABER MERKEZİ)