Sezon başlamadan gönderildi!

Şanlıurfaspor’da transfer döneminin başında kadroya dahil edilen Abdullah Halman ile yollar ayrıldı. Yapılan resmi açıklamada Halman’ın disiplinsiz davranışları nedeniyle takımdan gönderildiği ifade edildi.

12 / 08 / 2017 13:12

Mustafa PAYIK/İPEKYOL

Şanlıurfaspor’da ilginç işler olmaya devam ediyor. Önümüzdeki sezon TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan sarı yeşilli ekipte daha sezon başlamadan hem teknik direktör değişti hem de bu transfer döneminin başında kadroya katılan Abdullah Halman ile yollar ayrıldı. Geçtiğimiz sezon mücadele ettiği TFF 1. Lig’de yaptığı hoca değişiklikleriyle gündeme gelen Şanlıurfaspor’da yaşanan bu gelişmeler akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Transfer sezonunun başlamasından sonra kadrosunu güçlendirmek için harekete geçen Şanlıurfaspor daha önce de sarı yeşilli formayı terleten ve aslan Şanlıurfalı olan Abdullah Halman’ı kadrosuna katmıştı. Ancak sezonun başlamasına kısa bir zaman kala kulüpten yapılan açıklamada Halman ile yolların ayrıldığı ifade edildi. Kulüpten yapılan açıklamada Halman’ın disiplinsiz davranışları nedeniyle takımdan gönderildiği belirtildi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Sözleşme imzaladığımız Profesyonel futbolcu Abdullah Halman ile Teknik Direktörümüzün raporu doğrultusunda yaptığı disiplinsiz davranışlardan dolayı karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Kamuoyunun bilgisine sunulur.”

Şanlıurfaspor Niğde deplasmanında

TFF 2. Lig'de 2017-2018 sezonu 1, 2 ve 3. hafta müsabakalarının programı açıklandı.

Buna göre Şanlıurfaspor 26 Ağustos 2017 Cumartesi günü Niğde 5 Şubat Stadında Niğde Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Şanlıurfaspor 9 Eylül’de ligin 2’inci haftasında bu kez kendi sahasında Nazilli Belediyespor’u konuk edecek. Ligin 3’üncü haftasında ise Şanlıurfaspor bu kez İzmir’de Altay deplasmanına gidecek. (HABER MERKEZİ)