İbrahim Tatlıses de ‘evet’ dedi

Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Şanlıurfalı sanatçı İbrahim Tatlıses'e 'Evet' kampanyası kapsamında çağrı yaptı. Tatlıses'ten yanıt gecikmedi.

28 / 01 / 2017 11:13

(Adil HİLAL-İPEKYOL)

Eski futbolcu ve yorumcu Rıdvan Dilmen'in, anayasa değişikliği referandumuna ilişkin sosyal medya üzerinden başlattığı 'Güçlü Türkiye için evet' kampanyasına destek sürüyor.

Kampanyaya destek veren isimlerden biri de Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Dr. Hasan Doğan oldu. Dr. Doğan twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda " Vatanımızın aydınlık istikbali için dünyanın dört bir köşesinde ülkemize umut bağlayan milyonlar için, güçlü Türkiye için evet, ben de varım" dedi. Ardından Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, şarkıcı Mustafa Ceceli ve Şanlıurfalı sanatçı İbrahim'e Tatlıses'e çağrıda bulunarak "Siz de var mısınız?" diye sordu. Tatlıses'ten yanıt gecikmedi.  "Sevgili Hasan Doğan bey kardeşim ve oğlum İdo çağrınızı aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de varım" dedi ve Sibel Can'a seslenerek "Sen de var mısın" diye sordu. Sanatçı Sibel Can'dan bu çağrıya ise henüz yanıt gelmedi.