Eşini satırla komalık etti

Şanlıurfa'da bir kişi 35 yıllık eşini satırla vurarak komalık etti. 60 yaşındaki kadının hayati tehlikesi sürerken koca ‘kasten adam öldürme’ suçundan tutuklandı.

17 / 03 / 2017 12:35

Şanlıurfa'da bir kişi 35 yıllık eşini satırla vurarak komalık etti. Olay, Suruç'a bağlı Alanyurt Mahallesi'nde meydana geldi. Bir dernekte şoför olarak çalışan 63 yaşındaki Halil Adil G., sabah namazı sonrası eşi 60 yaşındaki Necmiye G. ile bilinmeyen nedenle tartıştı. Tartışma sırasında öfkelenen Halil Adil G. mutfağa gidince Necmiye G. ise yatağında girip uyudu.

Öfkeli eş, mutfaktan aldığı satırla eşi Necmiye G.'ye vurmaya başladı.


ÇOCUKLARI KANLAR İÇERİSİNDE BULDU

Seslerle odaya giren çocukları anneleri Necmiye G.yi kanlar içinde bulundu. İhbar üzerine olay yerine giden sağlık ekipleri tarafından tarafından ambulansla Suruç Devlet Hastanesi'ne götürülen kadın, hayati tehlikesi bulunduğu gerekçesiyle Şanlıurfa'ya sevk edildi. Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nde yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan kadının yaşam mücadelesi sürerken, eşi ise olay sonrası polise teslim oldu. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Halil Adil G. 'Kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan tutuklandı. 

(HABER MERKEZİ)