İYC’de 3. dönem

İlim Yayma Cemiyeti Şanlıurfa Şubesinin 3. Genel Kurulu'nda Cüneyd Altıparmak yeniden başkan seçildi.

05 / 02 / 2018 11:49

Şanlıurfa'da İlim Yayma Cemiyeti (İYC) Şanlıurfa Şubesi bünyesinde bulunan konukevinin konferans salonunda 3. Genel Kurulu gerçekleşti. 2014 yılında Cüneyd Altıparmak ve Ömer Avcı'nın girişimiyle kurulan ve kurulduğu günden bu yana eğitim ve sosyal sorumluluk alanlarında pek çok işe imza atan şube, yeniden yönetimini belirlemek için bir araya geldi.

Genel Kurula üyelerin yanı sıra Genel Merkez Teşkilat Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Meydanal, ve Doğu Koordinatörü Mücahit Günaydın, Şanlıurfa'da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileri katıldı. Toplantıda Mehmet Ekinci, İbrahim Coşkun, Mahmut Kırıkçı, Sadık Sade selamlama konuşması yaptı. Toplantıda mali rapor Abuzer Çiftçi, faaliyet raporu Fatih Kayral, denetim raporu ise Süleyman Elgün tarafından okundu. Ardından seçime geçildi.  Seçimde mevcut başkan Cüneyd Altıparmak ve ekibi yeniden güven tazeledi.

Altıparmak, "Yeni bir ruhla bize tekraren bismillah demeyi nasip eden Rabbimize hamdolsun. Bizi göreve tekrar layık gören genel başkanımıza ve yetkililerine, genel kurulumuza müteşekkirim. Davetimize icabet edenlere müteşekkirim" dedi ve yeni dönemde destek istedi.

YÖNETİM KURULU LİSTESİ ŞÖYLE:

ASİL 

Cüneyd Altıparmak 

 Cüneyd Ateş 

Ömer Faruk Tok 

Şemseddin Nas 

Abdulkerim Yavuz 

Cüneyd Yavuz 

Abuzer Çiftçi 

 YEDEK

1. Ali Ferhat Türkmen

2. Siracettin İlhan

3. Habip İpar

4. İsmail Yaşar

5. Mahmut Alp Karahan

6. Ömer Avcı

7. Ahmet Kaya

DENETLEME KURULU ASİL 

Fatih Kayral 

Celal Uludağ   

İshak Altundağ 

YEDEK

1. İbrahim Toru

2. Halil Kırmızı

3. Selami Özbay

DELEGELER 

Necmeddin Sağlam   

Mehmet Emin Özçınar 

YEDEK

1. Abdurrahman Yetkin

2. Mahmut Atçı

MÜŞAVERE HEYETİ

Başkanlık: Tahir Öğüt 

Celal Çakmak, Selami Yıldız, Ömer Faruk Altıparmak, Mehmet Ekinci, Necmettin Sağlam, M.Emin Özçı Nar, Abdurrahman Yetkin, Bekir Engül, Nusret Urmak, Süleyman Elgün, Mahmut Atçı,

FAHRİ ÜYELERDEN

V.akıllı, M.Kurtoğlu, H.Çağan, M.Demir., S.Çoban

Diğer: 

İhsan Açık, Osman Gerem, Adil Saraç

Özlem KOÇHAN/İPEKYOL