Karaköprü'de kilitli parke döşeme çalışmaları

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçede yeni yapılaşmanın fazla olduğu Doğukent Mahallesi'nde alt yapısı biten yolların kilitli parke ile döşeme çalışmaları devam ediyor.

15 / 03 / 2017 16:37

Karaköprü Belediyesi , her geçen gün büyüyen ve yapılaşmanın arttığı ilçede yeni yollar açmaya ve mevcut yolları yenilemeye devam ediyor. Doğukent Mahallesinde alt yapısı biten yollara kilitli parke döşeyerek vatandaşların bozuk yollarda sıkıntı yaşamasını önleyen Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki diğer yollarda da çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Yapılan açıklamaya göre; 'Yol medeniyettir' düsturuyla hareket ederek Karaköprü'de yeni yollar açtıklarını ve mevcut yolları kilitli parke döşeyerek yenilediklerini belirten Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, hem vatandaşların mağdur olmaması hem de çocukların okula gidip gelirken rahat etmesi için uğraştıklarının altını çizdi.

Başkan Baydilli, "İlçemizi daha yaşanılabilir, modern bir ilçe yapmak için tüm ekiplerimizle gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Yeni yapılaşmanın olduğu Doğukent Mahallemizde de yeni yollar açıyoruz, alt yapısı biten yollarda kilitli parke döşeyerek vatandaşlarımızı çamurdan kurtarıyoruz. Kış aylarının bitmesiyle çalışmalarımızı artıracağız ve vatandaşlarımızın taleplerini bir an önce yerine getirmek için çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,  Başkan Baydilli'nin talimatıyla kış aylarının bitmesiyle birlikte program dahilinde belirlenen bölgelerde yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarına hız verecek.

HABER MERKEZİ