Tatlıses ve Fakıbaba'dan sürpriz buluşma!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfalı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'i İzmir'deki Tatlıses Kebap'ta ziyaret etti. İkili arasında koyu bir sohbet yaşanırken, Tatlıses, Bakan Fakıbaba'nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti sosyal medya hesabından dile getirdi.

05 / 02 / 2018 11:48

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Şanlıurfalı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses İzmir'de buluştu. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere İzmir'e giden Bakan Fakıbaba, burada İbrahim Tatlıses'i de ziyaret etti. İmparator lakaplı ünlü türkücünün kebap lokantasına giden Bakan Fakıbaba ile Tatlıses arasında derin bir sohbet başladı.

TATLISES: ŞANLIURFA'MIZIN GURURU, BABASI

Bir süre devam eden koyu sohbetin ardından Bakan Fakıbaba kebapçıdan ayrılırken Tatlıses, Fakıbaba'nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti sosyal medya hesabından dile getirdi. 'Şanlıurfa'mızın gururu, babası' diye sözlerine başlayan Tatlıses şu ifadeleri kullandı: "Şanlıurfa’mızın gururu, babası; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sayın Ahmet Eşref Fakıbaba, İzmir Tatlıses Kebap’a ziyaretime geldi... Çok onur ve gurur duydum... Kendisinin Urfa’ya ve Urfalılara hizmetleri saymakla bitmez, şimdi de aynı şekilde Bakanlık göreviyle ülkemize faydalı olmaya devam ediyor. Sayın Bakanımızı seviyor ve hizmetleri ile gurur duyuyoruz, mutlu oluyoruz." (HABER MERKEZİ)