Kanayan yaramız İslam coğrafyası, dünyanın merkezi, Hz. Nuh'un, Şuayb'ın, Musa'nın, Eyyub'un; Elyasa ve İsa'nın, en önemlisi de Ceddü-l enbiya Hz. İbrahim’in yaşamış oldukları bu kadim coğrafyada bu gün; Allah tanımaz, kural ve kaide bilmez, hak hukuktan uzak, acımasız ve merhametsiz kâfirlerin istilası ve zulmüyle baş başa kalmıştır. Hangi birini anlatsak bilemiyorum ki, Rabbim bizi affet! Tarih boyunca İslam topraklarında, kan döken, mazlum insanları katleden başta siyonist Yahudiler olmak üzere; dünya Emperyalistlerinin at koşturdukları bir meydan haline gelmiştir. Müslümanlar; dünyaya ve dünya malına aşık oldukları için, Allah'ın kitabına sırt çevirdikleri için, Efendimiz (s.a.v)'ın yolunu takip etmedikleri ve Sünnetine uymadıkları için, şehvet şöhret ve servet peşinden koştukları için, İslam’ın emrine göre nesillerine terbiye vermedikleri için; kafirleri taklit ettikleri için, cihadı ve Allah’ın dininin yeryüzünde hakim olması için şuurlarını kaybettikleri için, birbirleriyle uğraşıp düşmanlarına fırsat verdikleri için, kadın ve kızlarına sahip çıkmadıkları için, zina, faiz, kumar ve putperestlerin bile yapamadığı her türlü kötülük ve harama bulaştıkları için; Bu gün büyük bedeller ödemektedirler. Allah’ım! Bizi affet. Gaflete daldık, dünya malına sevdalandık, nefislerimize yenik düştük; küfrün icadı olan ideolojik sabık fikirlerinden neslimizi ve zürriyetimizi korumadığımız için; bizi affet!... Ümmet uykuda, İslam coğrafyası istila altında, küfrün kanunları hayatımıza dayatılmakta; Kuran ve Sünnetin hükümleri sadece cuma günlerinde vaaz kürsülerinde anlatılır olduğu için Allah’ım bizi affetsin!... Aziz ve Celil olan Allah’ım! Mülkün ve mevcudatın tek ilâhi ve sahibi sensin. Bizde günahkâr kullarınız; Emir ve nehiylerine göre yaşamadığımız için, kulluk vazifemizi bihakkın yerine getiremediğimiz için, kötülükleri def edemediğimiz için, kötülük yapanların arasında yaşadığımız ve onlardan bağımızı koparmadığımız için; senin azametine ve merhametine sığınıp bizi affetmesini umuyoruz. Çünkü senden başka ne gidecek yerimiz, nede çalacak kapımız vardır. Dilersen bizi affedersin, dilersen ceza verirsin. Ama bütün noksanlık ve acziyetimizle birlikte bizi, dergahı izzetinden kovma ve bizi bağışla.

Allah’ım! Yaşadığımız asır, günahların ve çirkefliklerin sıradanlaştığı kebairin aleni ve serbestçe yapıldığı, zinanın kumarın, faiz ve vurdumduymazlığın ayyuka çıktığı çok tehlikeli bir asırdır. İslam coğrafyasında, bebekler katledilmekte, müslüman kadınların ismetleri kirletilmekte, şehirleri yakılıp evleri yıkılmakta; bayramları dahi yas ve matem günlerine dönüşmüş vaziyette ve bizim elimizden ya bir şey gelmemekte ya da aciz ve pasif korkak olduğumuzdan dolayı hiçbir şey yapamadığımız için bize merhamet et, bizi uyandır, bize VAHDET şuurunu nasib eyle ve düşmanlarımıza karşı bize yardım et. Şüphesiz ki, senin her şeye gücün yeter. İçimizden yeni bilaller, Ammarlar, Musablar, Suheyller, Zeyd ve Hamzalar çıkar. Biz şaşırdık Allah’ım. Bizi doğru yola ilet. Kendilerine nimet verdiklerinin yoluna, Habibinin izine, İslam’ın izzet ve şerefine leke sürmeyecek kadar cesur ve metanetli olanlardan eyle bizi Allah’ım!... Bu gün dünyanın dört bir yanında, sırf Müslüman oldukları için; ezilen, horlanan, öldürülen ve zulme maruz kalan binlerce yüz binlerce insanın, çekmiş oldukları acı, ıstırap, sıkıntı ve darlıktan her birimiz sorumluyuz ve onların sıkıntılarına ortak olmak için hepimize büyük görevler düşmektedir. Üzerimize serpilmiş olan, ölü toprağını kim yüzümüzden silecek bilemez olduk? Peki, Sekülerizm ve liberalizm hastalığından neslimizi kim kurtaracak? Allah’ın yasalarına rağmen, beşeri sözleri kanun diye insanlara dayatan tağut ve zorbalara dersini kim verecek. Ecdadına kinli, mazisine cahil, istikbale ümitsiz; zevk ve şehvetlerinin kölesi olan çocuklarımızı kim uyandıracak? Vücut hatlarının en mahrem noktasına varıncaya kadar, dar elbise giyip ve erkeklerin şehevi duygularını kamçılayan kadınları kim yola getirecek? Yapamadık yenildik, kibir ve hırsımıza yenik düştük, insanlar ne der korkusundan, birçok değer yargımızı katlettik. Bizi bağışla, bize merhamet et Allah'ım. Kudüs-u şerif İslam’ın ilk kıblesi, Siyonistlerin istila ve tehdidi altında, masum insanlar en ağır silahlarla katledilmektedirler. Vicdanımız kanamakta ya Rabbim! Bizi birleştir, bizi uyandır, bize Ümmet olma şuurunu yeniden nasip eyle ve kafirlere karşı bize yardım. Şüphesiz senin her şeye gücün yeter. Âmin yarabbelalemin.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.