Öne Çıkanlar antibiyotikdirenci imam meclis başkan vekili 1 tepkilere cevap verdi

TÜM PARTİLERİN ADAY LİSTESİ

Şanlıurfa İlçe Seçim Kurulu Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan 24. Dönem Milletvekili Genel seçimlerinde aday olan milletvekillerine ait geçici aday listesi açıklandı.

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ

1 FARUK ÇELİK-YÜKSEK EĞİTİMCİ

2 SEYİT EYYÜPOĞLU-ORTA ÇİFTÇİ

3 MEHMET KASIM GÜLPINAR-YÜKSEK KAMU GÖRVL

4 MEHMET AKYÜREK-ORTA İŞADAMI

5 ZEYNEP ARMAĞAN USLU-YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

6 HALİL ÖZCAN-YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ YARD.DOÇ.DR

7 MAHMUT KAÇAR-YÜKSEK ÇEVRE MÜH.

8 ABDULKADİR EMİN ÖNEN -YÜKSEK ÜST DÜZEY YÖNETİCİ

9 YAHYA AKMAN -YÜKSEK AVUKAT

10 ABDULKERİM GÖK-YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

11 BEKİR EREN -YÜKSEK AVUKAT

12 ZEYNEP MÜJDE SAKAR- YÜKSEK İŞLETMECİ

 

DEMOKRAT PARTİ

S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ

1 MUSTAFA POLAT-ORTA İDARECİ

2 ŞEMİ ŞEMSETTİN ÇAKIR YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

3 NAMIK KEMAL CİRİT-İLK İŞLETMECİ

4 MEHMET TATAŞ-İLK İŞADAMI

5 MUZAFER YAĞMUR-ORTA ÇİFTÇİ

6 Ş MÜSLÜM DERİCİ-İLK ESNAF

7 MEHMET EMİN ATMANOĞLU-YÜKSEK ESNAF

8 AHMET AÇMAZ-İLK ESNAF

9 MEHMET BAĞIŞ-ORTA MÜTEAHHİT

10 NECMETTİN KARA-ORTA SERBEST

11 MAHMUT TOKMAK-İLK ÇİFTÇİ

12 MEHMET DAM-İLK ESNAF

 

  CUMHURİYET HALK PARTİSİ

S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ

1 FERHAT KARATAŞ-YÜKSEK AVUKAT

2 SÜLEYMAN GÖK-YÜKSEK DOKTOR

3 İBRAHİM HATİPOĞLU-YÜKSEK DOKTOR

4 NAİLE ŞÜKRAN YALÇIN-ORTA EMEKLİ

5 GÜLER YILMAZ-YÜKSEK YÖNETİCİ

6 ÖMER ÇAĞDAŞ-ORTA SERBEST

7 FATMA ÖZTAY-ORTA EV HANIMI

8 EMİNE MÜSRİ-İLK EV HANIMI

9 ÖMER FARUK ATBİNİCİ-ORTA MÜTEAHHİT

10 TÜRKAN AYAS-ORTA GAZETECİ

11 MEHMET EKİNBAŞ-ORTA ESNAF

12 MEHMET ÖZÇELİK-İLK MUHTAR

 

MİLLET PARTİSİ

S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ

1 ŞEYDİ ATEŞ-İLK MÜTEAHHİT

2 HACİ ATEŞ-İLK EMEKLİ

3 ÖMER YILDIRIM-İLK EMEKLİ DEMİRYOLCU

4 HACİ KUBİLAY-ORTA EMEKLİ

5 MEHMET AKAN-YÜKSEK MÜTEAHHİT

6 METİN DERTLİ-YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ

7 HÜSEYİN SİVASLIOĞLU-İLK İMALATÇI

8 MEHMET GAZİ KÜLEK-İLK EMEKLİ

9 İBRAHİM HALİL EMRULLAH-YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ

10 AYKUT İNCEARIK-ORTA TÜCCAR

11 ZEKİYE NACAR-İLK SERBEST

12 NİMET KARAKAYA-YÜKSEK İŞÇİ

 

  SAADET PARTİSİ

S NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ

1 HALİL ÇİFTÇİ-YÜKSEK MİMAR

2 MEHMET EMİN ERDİMEZ-YÜKSEK EMEKLİ

3 ALİ KAÇAN-ORTA TÜCCAR

4 HACI KARADAŞ-İLK İŞÇİ

5 RAMAZAN ZEYDOĞLU-ORTA EMEKLİ

6 MEHMET HANİFİ ÇELİK-İLK ÇİFTÇİ

7 MEHMET TAŞÇI-ORTA SERBEST

8 MEHMET CENGİZ-ORTA EMEKLİ

9 FARUK ŞEYHANLI-İLK ESNAF

10 SALİH ŞİPAK-ORTA SERBEST MESLEK

11 HASAN ÇAVANA-ORTA ESNAF

12 MAHMUT APAYDIN-ORTA ESNAF

 

HALKIN SESİ PARTİSİ

S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ

1 ABDURRAHMAN KIRIKÇI-YÜKSEK MÜHENDİS

2 MAHMUT BİRLİK-YÜKSEK AVUKAT

3 MEHMET ÖZMODANLI-ORTA MÜTEAHHİT

4 HACI ÖMER FARUK BAYRAM-YÜKSEK TİCARET

5 AHMET SERKAN ARICI-ORTA MÜTEAHHİT

6 FARUK YAŞAR-ORTA TİCARET

7 GÜLSEN ÇÖLGEÇEN-YÜKSEK BİLGİSAYAR PROGRAMCISI

8 MEHMET MÜNİR ALTIPARMAK-YÜKSEK EMEKLİ

9 İSHAK BIDIK-ORTA SANATÇI

10 ADNAN ALTINSULU-ORTA İLETİŞİM

11 MEHMET KAHYAOĞLU-ORTA İŞADAMI

12 DEMİR EVCİN-ORTA TURİZM

 

 

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

 

S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ

1 MUZAFFER ÇAKMAKLI-YÜKSEK İŞADAMI

2 İBRAHİM ÖZYAVUZ-ORTA YÖNETİCİ

3 MAHMUT SUBAŞI-YÜKSEK TIP DOKTORU

4 AHMET KELEŞABDİOĞLU-ORTA SERBEST

5 AHMET ÇOBAN-İLK İŞ ADAMI

6 AZİZ ASLAN-İLK İŞ ADAMI

7 EMİNE AĞAÇ-YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN

8 ÖMER ALTINYÜZÜK-YÜKSEK ÖĞRETMEN

9 ABDULLAH FATİŞTOOGLU-ORTA SERBEST

10 FAHRETTİN AKBABA-YÜKSEK MUHASEBECİ

11 MURAT ERDOĞDU-YÜKSEK ELEKTRİK MÜHENDİSİ

12 ÜLKÜ CENGİZ-YÜKSEK MÜTEAHHİT

 

 DOĞRU YOL PARTİSİ

S NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ

1 MEVLUT KOYUNSEVER-İLK SERBEST

2 SERDAR GÜMÜŞTAŞ-ORTA SERBEST

3 MEHMET ALİ GALYAN-ORTA SERBEST

4 NUH OKUR-ORTA SERBEST

5 NURİ UZUNAĞAÇ-İLK SERBEST

6 REMZİYE AKEL-ORTA SERBEST

7 CELAL ÇAKIN-ORTA SERBEST

8 MEHMET SAMİ DOĞAN-İLK SERBEST

9 HİKMET KILIÇ-ORTA SERBEST

10 HASAN MEREY-İLK SERBEST

11 KADRİ URUK-İLK SERBEST

12 FEVZİ SAZ-İLK SERBEST

 

 TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ

1 ÖMER YALÇIN CERİT-İLK EMEKLİ

2 MEHMET Aİ RİN RAŞ İLK EMEKLİ

3 AYŞE EKİNCİ-YÜKSEK İŞÇİ

4 PERİHAN HÜNER-ORTA ÖĞRETMEN

5 NESLİHAN EROĞLU-YÜKSEK MÜHENDİS

6 SERAP ÖZÇELİK-ORTA İŞÇİ

7 MERİH DELİBALCI-ORTA İŞÇİ

8 SEMRA CEYLAN-İLK İŞÇİ

9 DENİZ ÜNVER-YÜKSEK İŞÇİ

10 CANAN HARMANCI-YÜKSEK MÜHENDİS

11 TAYFUN ÜNLÜTÜRK-YÜKSEK İŞÇİ

12 MELTEM BAŞBUĞ-YÜKSEK DİŞ HEKİMİ

 

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKÂR PARTİ

S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ

1 MEHMET ÇAMDİREG-İLK SERBEST

2 ALİ ADIGÜZEL-ORTA SERBEST

3 İBRAHİM YILDIZ-ORTA SERBEST

4 İSMAİL TEKEBOĞAN-İLK SERBEST

5 MEHMET ASLANLI-ORTA SERBEST

6 HATİCE ÇAYIRCI-İLK SERBEST

7 KENAN CİVAOĞLU-ORTA SERBEST

8 MUSTAFA CİVAOĞLU-ORTA SERBEST

9 SÜLEYMAN ÖNDER-ORTA SERBEST

10 MEHMET DELİBAŞ-İLK SERBEST

11 YUSUF GÖKHAN TÜRK-ORTA SERBEST

12 MEHMET AÇIKGÖZ-ORTA SERBEST

 

 

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ

1 İSA BUCAK-ORTA MÜTEAHHİT

2 MAHMUT KARAOGLAN-İLK İŞADAMI

3 FADIL YÜKSEL-ORTA ÇİFTÇİ

4 MEHMET İSA ELÇİ-İLK ÇİFTÇİ

5 CUMALİ KOLKARA-ORTA ESNAF

6 HALİL GÜMER-ORTA ÇİFTÇİ

7 ALİ BAŞAK-İLK ESNAF

8 MEHMET ÖZGÜRCÜ-YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ

9 AHMET YASİN KAPLAN- İLK ÇİFTÇİ

10 BEKİR KOLKARA-İLK İŞÇİ

11 AHMET KESEROĞLU-ORTA EMEKLİ

12 MEHMET KOLKARA-İLK ESNAF

 

 

DEMOKRATİK SOL PARTİ

S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ

1 EMİN DURAK-İLK EMEKLİ

? MAHMUT ÇERKEZ-ORTA İŞ ADAMI

3 AHMET ALBAN-İLK ÇİFTÇİ

4 HALİL DOĞAN-ORTA İŞLETMECİ

5 ŞEREF BURÇ-YÜKSEK ÖĞRETMEN

6 NETİCE KAYA-YÜKSEK FİNANS MÜDÜRÜ

7 ERKAN ATMANOĞLU-ORTA YÖNETİCİ

8 MEHMET EMİN BİLGİN-ORTA ESNAF

9 MEHMET ATMAK-ORTA YÖNETİCİ

10 ALİ COŞKUN-ORTA İŞLETMECİ

1 1 AHMET KILIÇ-ORTA MUHASEBE

12 MEHMET KURT-İLK İDARECİ

 

BAĞIMSIZ

ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ

MAHMUT CEVHERİ-ORTA İŞADAMI

AHMET ERSİN BUCAK-ORTA ÇİFTÇİ

LÜTFÜ DOĞRU-İLK ÇİFTÇİ

ZÜLFUKAR İZOL-ORTA ZİRAATÇI

İBRAHİM TATLISES-İLK SANATÇI (Adaylıktan çekildi)

ÖMER UÇAR-İLK ESNAF

ZEYNEL FATİH ŞIHANLIOĞLU-YÜKSEK AVUKAT

İBRAHİM AYHAN-YÜKSEK EĞİTİMCİ

İBRAHİM BİNİCİ-ORTA MİLLETVEKİLİ

MEHMET D İLAN-YÜKSEK AVUKAT

 

Anahtar Kelimeler:
1
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.