Öne Çıkanlar hürriyet gündem ekonomi halliliye MİLLET

AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları'nda yönetim listesi belli oldu

İL YÖNETİM KURULU ASİL

  1. İsmet Zeynep Çiftçi
  2. Hatun Mengi
  3. İslim Polatoğlu
  4. Esra Yılmaztekin
  5. Eftal Kayısı Gül
  6. Suna Şeker
  7. Hatice Alper
  8. Banu Rızvanoğlu
  9. Kadriye Sağer 
  10. Ayşe Atçı
  11. Jale Karabulut
  12. Fatma Doğan
  13. Emine Satan
  14. Cemile Billurcu
  15. Ayşe Aydın
  16. Emine Kara Akrap
  17. Ümmügülsüm Demir
  18. Fatime Düger
  19. Ayşegül Zeydoğlu
  20. Seiva Toprak
  21. Nezihe Akçar
  22. Nesibe Asma
  23. Merve Sefa Gök
  24. Şebnem Gökhan
  25. Hedibe İrem Öncel
  26. Sultan Gülel
  27. Semra Kaplan
  28. Esma Nacak
  29. Niymet Bakay
  30. Ceylan Kara
  31. Ela Altın Doni
  32. Ayşe Belkıs Tuğalan
  33. Vesfa Koşar
  34. İsmet Sevgili
  35. Ebru Zübeyde Yılmaz
  36. Fatma Yanar
  37. Esma Beyat
  38. Ayşe Çiçek
  39. Nejla Tenekeci
  40. Feride Çiftçi
  41. Necmiye Tütüncü
  42. Nida Büyükfırat
  43. Fatma Dağ
  44. Necla Kara
  45. Tuba Demir
  46. Emine Şaha Aslan
  47. Hatice Sülü
  48. Semra Yaşar
  49. Aynur Nargülü

İL YÖNETİM KURULU YEDEK

  1. Ayşegül Anuk
  2. Fatime Ateş
  3. Anzılha Karabulut
  4. Tuba Demir
  5. Medine Kübra Düger
  6. Zehra Çiftçi
  7. Şaile Yıldız
  8. Ümran Polat
  9. Fatma Demir
  10. Büşra Patlar
  11. Güler Bulut
  12. Nesrin Karahanlı
  13. Kübra Orak
  14. Semra Tercan
  15. Betül Kilimci
  16. Reyhan Yıldızoğlu
  17. Emine İlginoğlu
  18. Fahriye Yılan
  19. Fehime Balıkçın
  20. Mine Bıkçın
  21. Bedriye Narin
  22. Zehra Eşki
  23. Mürüvvet Kaya
  24. Meryem Ciniviz
  25. Saadet Ural

DELEGE ASİL

  1. Demet Saatçi Güve
  2. Hamide Sürücü
  3. Aysel Göncü
  4. Gülistan Satış
  5. Gülten Balcı
  6. Seher Kılıç
  7. Remziye Kışlar
  8. Songül Burun
  9. Fatma Ağar
  10. Hacer Alptekin
  11. Sevim Bingöl
  12. Meral Beşkat
  13. Nahide Sürmeli
  14. Meral Kaya
  15. Melahat Işık
  16. Nazife Kandemir
  17. İsmet Zeynep Çiftçi
  18. Hatun Mengi
  19. Sultan Gülel
  20. Kadriye Barış
  21. Hacer Erat Tankuç
  22. Ayşegül Aloğlu
  23. Zahide Tepedele
  24. Hatice İkbal
  25. Dilek Kara
  26. Hacire Toprak
  27. Yıldız Bilgin

DELEGE YEDEK

  1. İslim Polatoğlu
  2. Necla Kara
  3. Semra Yaşar
  4. Ayşe Belkıs Tuğalan
  5. Ayşe Atçı
  6. Nesibe Asma
  7. Vesfa Koşar
  8. Nejla Tenekeci
  9. Fatime Düger
  10. Tuba Demir
  11. Fahriye Yılan
  12. Hatice Sülü
  13. Fatma Dağ
  14. Ayşegül Anuk

BİHA

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.