Öne Çıkanlar halliliye hürriyet eğitim spor Akay

Büyükşehir Meclisi’nde komisyon üyeleri belirlendi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Nisan ayının 3. Meclis Birleşimi bugün gerçekleşti. Toplantı, Meclis Başkanvekili Ahmet Kaytan başkanlığında Mehmet Akif İnan Konferans Salonu'nda düzenlendi.  Meclis Başkan Vekili Ahmet Kaytan başkanlığında gerçekleşen mecliste, açılış ve yoklamanın ardından gündem maddelerine geçildi. Toplantıda Büyükşehir Belediyesi Encümen ve İhtisas Komisyon üyeleri oy çoğunluğuyla belirlendi.

 

 KOMİSYON ÜYELERİ ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU:

 

KÜLTÜR EĞİTİM KOMİSYONU

Tayyar Yetim

Kadir Karadağ

Übeyit Kurt

Vedat Karaoğlu

Celal Akıl

Mehmet Erdoğan

İsmail Aygün

Furkan Uzun

Cebrail Temel

 

ARAŞTIRMA VE İNCELEME KOMİSYONU

Ahmet Kaytan

Hayati Dedeoğlu

Osman Uludağ

Celal Şeker

K. Nazım Kankılıç

Mehmet Açar

Sinan Yavuz

Sema Aişeoğlu

Mehmet Bektaş

 

ŞANLIURFA TARİH KÜLTÜR ARAŞTIRMA VE KENT ESTETİĞİ KOMİSYONU

Ahmet Kaytan

 Hayati Dedeoğlu

Osman Uludağ

Celal Şeker

K. Nazım Kankılıç

Mehmet Açar

Sinan Yavuz

Sema Aişeoğlu

Mehmet Bektaş

 

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

M. Salih Saraç

Serdar İzol

Hasan Karataş

Mahmut Arslan

Serdar Şeyhanlıoğlu

İmam Fidanoğlu

Hasan İzol

Cahide Udum

 Halil Sarıkaya

 

SOSYAL HİZMETLER ENGELLİLER VE HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

M. Salih  Saraç

Serdar İzol

Hasan Karataş

Mahmut Arslan

Serdar Şeyhanlıoğlu

Hüseyin Çetiner

Demet Saatçi Güven

Bahri Yıldırım

Sıtkı Dursun

 

ULAŞIM KOMİSYONU

Cumali Karavar

Kenan Kayral

İ. İbrahim Akçan

İrfan Şehmusoğlu

İsa Üçağaç

Faruk Bayuk

Fırat Sultan

Bahri Yıldırım

Ayşe Işık

 

TURİZM VE TANITIM KOMİSYONU

Cumali Karavar

Kenan Kayral

İ. Halil Akçan

İrfan Şehmusoğlu

İsa Üçağaç

Faruk Bayuk

Fırat Sultan

Bahri Yıldırım

Ayşe Işık

 

KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTSİZLİĞİ VE AİLE KOMİSYONU

Demet Saatçi Güven

İzzet Özağaçhanlı

 Lokman Karaman

İmam Fidanoğlu

Hüseyin Kayam

İbrahim Uçar

Mehmet Gündoğdu

Nahide Kılıç

Leyla Yavuzer

 

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

Demet Saatçi Güven

İzzet Özağaçhanlı

Lokman Karaman

İmam Fidanoğlu

Mehmet Başak

Hüseyin Kayam

Mehmet Gündoğdu

Nahide Kılıç

Leyla Yavuzer

 

KIRSAL KALKINMA VE SU KANAL HİZMETLERİ KOMİSYONU

Ali Samar

Ali Keskin

Abdulvahap Kurur

Eyyüp Şengül

Adil Yıldırım

Ahmet Haşim İnan

Ahmet Boğa

Sıtkı Dursun

Mahmut Özdemir

 

BARAJ, GÖLET VE SULAMA KANALLARI DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Ali Samar

Ali Keskin

Abdulvahap Kurur

Eyyüp Şengül

Adil Yıldırım

Ahmet Haşim İnan

Ahmet Boğa

Sultan Dursun

Mahmut Özdemir

 

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK KOMİSYONU

Şerif Bozkurt

Mehmet Yumuşak

İsa Yıldız

Hadi Çiçek

Kadir Gündoğdu

İzzet Özağaçhanlı

Abdurrahman İzol

Adil Torgut

Fethi Yavuzel

 

BİHA

 

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.