Urfalı fenomen Emin Ağa kavga anını anlattı

Karaköprü’de çıkan kavgada yaralanan Tiktok fenomeni Emin Ağa, sosyal medya hesabında o anları anlattı. 50 kişinin saldırısına uğradığını ileri süren Emin Ağa, “Ayaktayım. Ben köy çocuğuyum. Benim derim it derisi” dedi....

KARAKÖPRÜ -Kavga,Şanlıurfa’nınKaraköprüilçesine bağlı Narlıkuyu MahallesindeMehmetHafız Bulvarı (35 Metre) üzerinde nar heykeli yakınlarında saat 01.30 sularında meydana geldi.

Tiktok'ta Emin Ağa ismini kullanan Şanlıurfalı fenomen Mehmet Emin Çiteri ile komşular arasında kavga çıktı.

Olayyerine gelen çok sayıda polis ekibi kavgadaki taraflara müdahale etti. Kavgada Emin Ağa’nın yanı sıra 4 kişi daha yaralandı.

Yaralılar Mehmet Fırat (40), Osman Fırat, Hasan Fırat (45), Mehmet Emin Çiteri (39) ve Emin Çiteri (18) ambulanslarla Mehmet Akif İnanEğitimveAraştırma Hastanesi ile Balıklıgöl Devlet Hastanesine götürüldü.

Yaralılar hastanedeki tedavilerinin ardından taburcu edilirken Emin Ağa, kavga anını sosyal medyadan anlattı. Fenomen Emin Ağa, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“50 kişi saat 01.20’de bana vurdu. Size hiç 50 kişi vurdu mu? Yine çok şükür ayaktayım. Ben köylü çocuğuyum. Benim derim it derisi” ifadesini kullandı.

BİHA


20 Nis 2022 - 17:47 Şanliurfa- Asayiş