Şanlıurfaspor devlet koruması altındaki çocukları ağırladı

Şanlıurfaspor sporcuları devlet koruması altındaki çocuklarla iftar yaptı....

Şanlıurfaspor tesislerinde düzenlenen iftar programına Şanlıurfaspor sporcuları, teknik ekip, yönetim Şanlıurfa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici ve çocuklar katıldı.

Şanlıurfaspor kulübü, devlet koruması altındaki çocuklarla iftar programında buluştu. Kulüp Başkanı Emin Yetim ve tüm yönetim kurulunun katılım sağladığı iftarda kulüp otobüsleri ile alınan çocuklar tesislerde misafir edildi. İlk olarak tesisleri gezen ve kulüp hakkında bilgiler alan çocuklar daha sonra futbol topları ile ana antrenman sahasında maç gerçekleştirdi. Şanlıurfasporlu futbolcular ve yönetim kurulu ile kıya sıya bir maç çıkaran çocuklar, gönüllerince eğlenirken tesislerdeki mutluluk görüntüleri görülmeye değerdi.

Şanlıurfaspor kulüp Başkanı Emin Yetim, şehrin tüm dinamiklerini Şanlıurfaspor ile buluşturmaya devam edeceklerini belirtti.

Yetim, gençlere her zaman pozitif ayrıcalık tanıyacaklarını dile getirerek, şunları kaydetti:

"Şanlıurfaspor bir futbol kulübünden ötesidir. Bu akşam da çok değerli misafirlerimiz oldu. Tüm çocuklarımıza ve yöneticilerimize katılımları için teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızı ilerleyen süreçlerde maçlara da getirmeye devam ederek, onlara spor sevgisini aşılatacağız"

BİHA


26 Nis 2022 - 11:17 Şanliurfa- Asayiş