AK Parti İl Başkanlığında bayramlaşma

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenledi....

ŞANLIURFA- AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı neticesiyle AK Parti il teşkilatıyla bayramlaşma programı düzenledi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı’nın düzenlediği bayramlaşma programına, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Partililer ile vatandaşların bayramlaştığı programda açıklama yapan İl Başkanı Kırıkçı, “Hem halkımızla hem teşkilatlarımızla beraber bir arkadayız. İlçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, gençlik kollarımız, kadın kollarımız ile hep beraber bir aradayız. Bayramlaşma için bir aradayız. İlk günkü heyecan, ilk günkü aşk muhabbet devam ediyor. Halkımızın yoğun bir teveccühü var. Tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizin bayramını tebrik ediyorum” diye konuştu.

Vatandaşların bayramını tebrik eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise, “Ramazanı geçirdik, Allaha hamdolsun. Bayrama Allah bizi kavuşturdu. Tüm halkımızın bayramını kutluyorum” dedi.

BİHA


03 May 2022 - 16:02 Şanliurfa- Asayiş