ŞESOB’ta seçim heyecanı!

Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği (ŞESOB) bugün seçime gidiyor. İki liste halinde yarışacak olan seçimde kimin kazanacağı merak konusu....

ŞANLIURFA- Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği Başkanlığı’nın seçim heyecanı başladı. İki listenin yarıştığı seçim bugün sonuçlarla birlikte belli olacak.

ŞESOB, 2022- 2026 döneminde yeni yönetimini belirlemek için sandık başına gidiyor. Seçimde iki liste halinde yarışacak. Seçimde yaklaşık 450 üyenin oy kullanması bekleniyor.

Tekrardan aday olan mevcut başkan Mehmet Şefik Bakay’ın yönetim kurulu adayları Mehmet Durmaz, Mehmet Emin Karaatlı, Osman Koşak, Mehmet Şah Tamer, Ömer Ay, Nuri Kömürcüoğlu, Ali İhsan Hocaoğlu, İsmail İpeksever’den oluşuyor.

Seçimde aday olan Hüseyin Bereket’in yönetim kurulu adayları Mehmet Kılıç, Mehmet Çay, Ömer Salgın, Ramazan Elma, İsmet Demir, Mustafa Bayrak, Mecit Yakar ve Murat Alioğlu yer aldı.

Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği Başkanlığı’na aday olan Hüseyin Bereket seçim öncesi şunları kaydetti:
“Bugün oylarımızı kullandık. Seçimimizi yapıyoruz. Bu seçim tüm esnaflara da bana da ne hayırlısı ise onun olmasını temenni ediyorum”.

Sabah başlayan oy verme işlemleri 17.00’da son bulacak.

BİHA


04 May 2022 - 15:12 Şanliurfa- Asayiş