Vali Abdullah Erin’in Anneler Günü mesajı

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, 8 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Erin, “Başta şehit anneleri olmak üzere, tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.” dedi....

ŞANLIURFA- Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Anneler Günü mesajı yayımladı.

Vali Erin mesajında, “Şefkat, merhamet ve fedakârlık gibi en yüce erdemleri gösterebilen yegâne kişiler, şüphesiz ki yalnızca annelerimizdir. Bizleri büyütüp yetiştiren, hayatının her anında koruyup kollayan ve gözeten annelerimizi yılda bir gün hatırlamak, sevgimizi ve hürmetimizi sadece anneler gününde göstermek ise annelerimize haksızlık olur.

Her anne evladı için en değerliyken, koklamaya doyamadan vatan için gözünü kırpmadan canını veren aziz şehitlerimizi yetiştiren anneler, elbette hepimiz için tüm anneler arasında müstesna bir yerdedir. Şehit annelerinin evlatlarının hasretiyle döktükleri gözyaşları, en az vatan için dökülen kanlar kadar kutsaldır.

Bu duygularla, başta aziz şehitlerimizin emaneti annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Gününü tebrik ediyor, tüm Şanlıurfalı hemşehrilerime selam ve hürmetlerimi iletiyorum.” dedi.

BİHA


08 May 2022 - 11:38 Şanliurfa- Asayiş