Ekinci’den anlamlı ziyaret

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, eşi Sibel Ekinci ile birlikte Anneler Günü dolayısıyla şehit ve gazi annelerini ziyaret ederek, Anneler Günü'nü kutladı ve çeşitli hediyeler verdi....

VİRANŞEHİR- Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, eşi Sibel Ekinci ile beraber Yenişehir, Gölbaşı ve Cumhuriyet Mahallelerinde yaşayan şehit ve gazi annelerini ziyaret etti. Ailelerle sohbet eden Başkan Ekinci, her zaman gazi ve şehit ailelerinin yanlarında olduklarını ve acılarını derinden paylaştıklarını söyledi.

Başkan Ekinci, şehit ve gazilere minnet duyduklarını dile getirerek, “Şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum. Hepsinin mekânı cennet olsun. Şehitlerimizin ailelerine sabır diliyorum. Gazilerimize de hayırlı sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum” dedi.

Ekinci, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Bu topraklar için canını feda eden şehitlerimizin anneleri gözlerinden sakındıkları evlatlarını bu vatana feda etmiştir. Şehit annelerinin ellerinden hürmetle öpüyor ve bizleri de evlatları olarak görmelerini istiyorum. Bu vesileyle her kim ki annelik vasfını taşıyorsa, yüreğinde anne sevgisi, merhameti barındırıyorsa hepsinin gününü kutluyor, saygılarımı sunuyorum.”

Bu arada Başkan Ekinci, ziyaretlerde annelere çiçek ve çeşitli hediyeler verdi.

BİHA


08 May 2022 - 17:52 Şanliurfa- Asayiş