Vali Erin son protokolünü imzaladı

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarıyla Mülkiye Başmüfettişi olan Abdullah Erin, Şanlıurfa Valiliğindeki son protokolü imzaladı....

ŞANLIURFA -Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Mülkiye Başmüfettişi olurken Vali Erin'in yerine ise Sivas Valisi Salih Ayhan atanmıştı.

2022 yılı içerisinde tamamlanarak hizmete açılması planlanan banka şubesinin Şanlıurfa’daki sanayicilere hayırlı olmasını dileyen Erin, ekonominin ve istihdamın Şanlıurfa’daki en önemli merkezi olan Organize Sanayi Bölgesinde banka şubesi eksikliğinin giderilmesinin sanayiciler tarafından da memnuniyetle karşılandığını belirterek, şubenin açılmasında emeği geçen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ve Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan’a teşekkür etti.

İmzalanan protokole göre, şube olarak kullanılacak binanın kaba inşaatı OSB Müdürlüğü tarafından zemin ve iki kat olarak 150 metrekare üzerinde toplam 450 metrekare kullanım alanıyla tamamlanacak.

Kaba inşaatın bitiminde kiralama yöntemiyle bankaya teslim edilecek yapının her türlü tadilat ve dekorasyonu ise banka tarafından yapılacak.

BİHA


12 May 2022 - 11:32 Şanliurfa- Asayiş