Vali Erin'den Urfalılara ve yeni valiye mesaj!

Valiler Kararnamesi ile mülkiye başmüfettişi olarak atanan Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin kentten ayrıldı. Bir veda mesajı yayımlayan Vali Erin "Varsa hakkım helaldir. Sizler de hakkınızı helal ediniz" dedi. Yeni valiye görevinde başarılar diledi....

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin Şanlıurfalılara yayımladığı mesaj ile veda etti.

Son Valiler Kararnamesi ilemülkiye başmüfettişliği görevine atanan Vali Erin bir veda mesajı yayımladı. Mesajında Urfalılardan helallik dileyen Vali Erin şu ifadeleri kullandı:

"Hizmet etmekten büyük bir onur duyduğum Peygamberler Şehri Şanlıurfa'dan bugün itibariyle ayrıldım.

Bu kadim kente hizmet etme onurunu bana yaşatan Rabbime hamdediyor, önce Adıyaman'da ardından da Şanlıurfa'da valilik gibi şerefli bir göreve bizleri layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a en kalbi şükranlarımı arz ediyorum.

Hizmet bayrağını devredeceğim, mesleğimizde temayüz etmiş kıymetli meslektaşım Sayın Salih Ayhan'a yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim muvaffak etsin.

Görev süremiz boyunca, gücümüz yettiğince Hakkı ve hakikati üstün tutmaya, devletimizi en iyi şekilde temsil etmeye ve halkın sinesinden ayrılmamaya gayret ettik. Buna rağmen kusurumuz olduysa affola.

Allah'a emanet ederek dualarını beklediğim tüm Şanlıurfalı kardeşlerime en kalbi sevgi ve muhabbetlerimi iletiyorum.

Varsa hakkım helaldir. Siz de hakkınızı helal ediniz."


18 May 2022 - 00:31 Şanliurfa- Asayiş